Jyväskylän yliopiston kirjasto

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

126 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Ahola, Hanna Suunnittelija Psykologian laitos +358408054352
Kärki6 Aa255.9 hanna.r.ahola@jyu.fi
Ahonen, Timo Professori emeritus Psykologian laitos +358505538437
timo.p.s.ahonen@jyu.fi
Ahvenkoski, Jonna Tutkimusavustaja Psykologian laitos jonna.s.ahvenkoski@jyu.fi
Alexandrou, Anna-Maria Tutkijatohtori Psykologian laitos +358404802674
anna-maria.a.alexandrou@jyu.fi
Anttila, Satu Tutkimusavustaja Psykologian laitos
Aro, Tuija Yliopistonlehtori Psykologian laitos +358408053732
Kärki6 Aa351.1 tuija.i.aro@jyu.fi
Astikainen, Piia Yliopistotutkija Psykologian laitos +358408053480
Kärki6 Ab392.1 piia.s.astikainen@jyu.fi
Aunola, Kaisa Professori Psykologian laitos +358408053481
Kärki6 Aa360 kaisa.aunola@jyu.fi
Auvinen, Elina Tohtorikoulutettava Psykologian laitos +358408053441
Kärki6 Aa331.5 elina.m.e.auvinen@jyu.fi
Brandolin, Francesca Tutkimusavustaja Psykologian laitos francesca.f.brandolin@jyu.fi
Clem, Anna-Leena Tohtorikoulutettava Psykologian laitos anna-leena.a-l.clem@jyu.fi
Elojoki, Jani Psykologian laitos jani.m.elojoki@jyu.fi
Elomaa, Viki-Veikko Laboratorioinsinööri Psykologian laitos +358408054514
Kärki6 Aa368.4 viki.v.elomaa@jyu.fi
Feldt, Taru Professori, Varajohtaja Psykologian laitos +358408053485
Kärki6 Aa352 taru.feldt@jyu.fi
Gallego Alonso, Ana Tohtorikoulutettava Psykologian laitos +358408055035
Kärki6 Aa331.5 ana.b.gallego-alonso@jyu.fi
Hartikainen, Katja Yliopistonopettaja Psykologian laitos +358408054677
Kärki6 Aa253.2 katja.hartikainen@jyu.fi
Heikkilä, Mikko Tohtorikoulutettava Psykologian laitos Kärki6 Aa331.12 mikko.r.heikkila@jyu.fi
Holma, Juha Professori, Johtaja Psykologian laitos +358408053488
Kärki6 Aa353 juha.m.holma@jyu.fi
Honkanen, Tarja Projektisihteeri Psykologian laitos +358408053506
Kärki6 Aa367 tarja.a.honkanen@jyu.fi
Huhtala, Mari Yliopistotutkija Psykologian laitos +358408054236
Kärki6 Aa260.3 mari.huhtala@jyu.fi
Huttunen, Valtteri Tutkimusavustaja Psykologian laitos valtteri.e.j.huttunen@jyu.fi
Hyvönen, Katriina Yliopistotutkija Psykologian laitos +358407650584
Kärki6 Aa260.4 katriina.i.hyvonen@jyu.fi
Hämäläinen, Jarmo Professori, Varajohtaja Psykologian laitos +358408053490
Kärki6 Aa354 jarmo.a.hamalainen@jyu.fi
Hämäläinen, Tetta Tekninen avustaja Psykologian laitos tetta.s.hamalainen@jyu.fi
Immonen, Mikko Tutkimusavustaja Psykologian laitos mikko.t.s.immonen@student.jyu.fi
Irani Ouchbolagh, Fatemeh Tohtorikoulutettava Psykologian laitos +358408055132
fatemeh.irani-ouchbolagh@jyu.fi
Jaskio, Anne Koulutussuunnittelija Psykologian laitos +358408053492
Kärki6 Aa253.1 anne.m.jaskio@jyu.fi
Joukainen, Reetta Psykologian laitos reetta.s.joukainen@jyu.fi
Juurakko, Joona Tutkimusavustaja Psykologian laitos joona.e.o.juurakko@jyu.fi
Kaipainen, Kirsikka Projektitutkija Psykologian laitos kirsikka.a.kaipainen@jyu.fi