Jyväskylän yliopiston kirjasto

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

14 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Aho, Tiina Johdon assistentti Johdon tukipalvelut +358408054400
C tiina.aho@jyu.fi
Anttilainen, Sanna Lakiasiainjohtaja, Johtaja Johdon tukipalvelut +358504432367
C sanna.anttilainen@jyu.fi
Hartonen, Jani Asianhallintavastaava Johdon tukipalvelut +358408053474
C 140 jani.m.hartonen@jyu.fi
Havila, Marjo Suunnittelija Johdon tukipalvelut +358504285280
C marjo.havila@jyu.fi
Hiltunen, Visa Lakimies Johdon tukipalvelut +358404814619
visa.hiltunen@jyu.fi
Ikävalko, Anu Lakimies Johdon tukipalvelut +358408054662
C 257 anu.m.ikavalko@jyu.fi
Lehto, Marja Arkistoasiantuntija Johdon tukipalvelut +358406104772
C 140 marja.lehto@jyu.fi
Malmberg, Tuuli Lakimies Johdon tukipalvelut +358400248120
C 257 tuuli.a.malmberg@jyu.fi
Rantanen, Anna Rehtorin assistentti Johdon tukipalvelut +358400247435
C anna.k.rantanen@jyu.fi
Ratinen, Tuomo Lakimies Johdon tukipalvelut +358408054877
C tuomo.k.ratinen@jyu.fi
Saharinen, Seija Asiakassihteeri Johdon tukipalvelut +358408053669
C 140 seija.saharinen@jyu.fi
Somero, Pasi Arkistoasiantuntija Johdon tukipalvelut +358406634341
C 140 pasi.o.m.somero@jyu.fi
Valkonen, Riikka Tietosuojavastaava Johdon tukipalvelut +358408053297
C 259 riikka.h.valkonen@jyu.fi
Will, Anne Asianhallintasihteeri Johdon tukipalvelut +358408055112
C 140 anne.m.will@jyu.fi