Jyväskylän yliopiston kirjasto

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

185 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Abdi Mahmoudaliloo, Younes Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta, Ohjelmisto- ja tietoliikennetekniikka +358408054892
younes.y.abdi@jyu.fi
Abrahamsson, Pekka Professori Informaatioteknologian tiedekunta, Tietojärjestelmätiede +358405415929
Ag C222.2 pekka.abrahamsson@jyu.fi
Afsar, Bekir Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta, Tieteellinen laskenta +358404809214
Ag C425.3 bekir.b.afsar@jyu.fi
Ainejärjestö Ynnä ry, Informaatioteknologian tiedekunta +358403582019
Ag C233.2
Annala, Leevi Tohtorikoulutettava Informaatioteknologian tiedekunta, Tieteellinen laskenta +358406766091
Ag C412.1 leevi.a.annala@jyu.fi
Arikainen, Anna Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta, Koulutuksen excellence anna.a.arikainen@jyu.fi
Auvinen, Annemari Yliopistonopettaja Informaatioteknologian tiedekunta, Koulutuksen excellence +358400248115
Ag C416.1 annemari.k.auvinen@jyu.fi
Chang, Zheng Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta, Ohjelmisto- ja tietoliikennetekniikka +358408054143
Ag C334.8 zheng.chang@jyu.fi
Clements, Kati Tutkimuskoordinaattori Informaatioteknologian tiedekunta, Tietojärjestelmätiede +358503956014
Ag D512.1 kati.clements@jyu.fi
Cong, Fengyu Visiting Professor Informaatioteknologian tiedekunta, Ohjelmisto- ja tietoliikennetekniikka fengyu.cong@jyu.fi
Costin, Andrei Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta, Ohjelmisto- ja tietoliikennetekniikka +358408055150
Ag C334.2 andrei.costin@jyu.fi
Ekonoja, Antti Yliopistonopettaja Informaatioteknologian tiedekunta, Koulutuksen excellence +358408053257
Ag C522.3 antti.j.ekonoja@jyu.fi
Erkkilä, Anna-Leena Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta, Tieteellinen laskenta +358408054353
Ag C413.3 anna-leena.j.erkkila@jyu.fi
Eskelinen, Matti Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta, Tieteellinen laskenta +358406725053
Ag C413.3 matti.a.eskelinen@jyu.fi
Feshchenko, Polina Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta, Tietojärjestelmätiede polina.p.feshchenko@jyu.fi
Forsman, Juhani Laboratoriopäällikkö Informaatioteknologian tiedekunta +358405658907
Ag D124.2 juhani.j.forsman@jyu.fi
Frank, Lauri Yliopistotutkija Informaatioteknologian tiedekunta, Tietojärjestelmätiede +358503761208
Ag C419.2 lauri.frank@jyu.fi
Grahn, Hilkka Tohtorikoulutettava Informaatioteknologian tiedekunta, Koulutusteknologia ja kognitiotiede +358408053342
Ag C526.2 hilkka.grahn@jyu.fi
Haapasaari, Juuli Opiskelijalähettiläs Informaatioteknologian tiedekunta, Koulutuksen excellence +358406644352
juuli.k.haapasaari@jyu.fi
Hakanen, Jussi Yliopistotutkija Informaatioteknologian tiedekunta, Tieteellinen laskenta +358408053260
Ag C426.3 jussi.hakanen@jyu.fi
Hakola, Anna-Maria Tohtorikoulutettava Informaatioteknologian tiedekunta, Tieteellinen laskenta anna.m.hakola@jyu.fi
Halonen, Vilho Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta, Tieteellinen laskenta vilho.h.b.halonen@jyu.fi
Halttunen, Veikko Yliopistonopettaja Informaatioteknologian tiedekunta, Koulutuksen excellence +358405324387
+358458733997
Ag D524.4 veikko.halttunen@jyu.fi
Hartmann, Martin Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta, Ohjelmisto- ja tietoliikennetekniikka +358408054311
M 319 martin.hartmann@jyu.fi
Heilala, Ville Tohtorikoulutettava Informaatioteknologian tiedekunta, Koulutusteknologia ja kognitiotiede +358408251983
Ag C524.3 ville.s.heilala@jyu.fi
Heimbürger, Anneli Yliopistonlehtori Informaatioteknologian tiedekunta, Koulutuksen excellence +358504285271
Ag C415.1 anneli.a.heimburger@jyu.fi
Heinilä, Erkka Tohtorikoulutettava Informaatioteknologian tiedekunta, Ohjelmisto- ja tietoliikennetekniikka +358408054736
Ag B336.1 erkka.heinila@jyu.fi
Hiltunen, Leena Yliopistonopettaja Informaatioteknologian tiedekunta, Koulutuksen excellence +358408053262
Ag C523.3 leena.r.k.hiltunen@jyu.fi
Himmanen, Joonas Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta, Tietojärjestelmätiede joonas.e.himmanen@jyu.fi
Hirsimäki, Emma Opiskelijalähettiläs Informaatioteknologian tiedekunta, Koulutuksen excellence emma.e.hirsimaki@jyu.fi