Jyväskylän yliopiston kirjasto

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

206 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Abdi Mahmoudaliloo, Younes Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408054892
younes.abdi@jyu.fi
Abrahamsson, Pekka Professori Informaatioteknologian tiedekunta +358405415929
Ag C222.2 pekka.abrahamsson@jyu.fi
Afsar, Bekir Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358404809214
Ag C425.3 bekir.b.afsar@jyu.fi
Ahonen, Annu Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta annu.e.ahonen@jyu.fi
Ainejärjestö Ynnä ry, Informaatioteknologian tiedekunta +358403582019
Ag C233.2
Alanko, Mimmu Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta +358408054674
Ag C521.2 mimmu.m.alanko@jyu.fi
Annala, Leevi Tohtorikoulutettava Informaatioteknologian tiedekunta Ag C413.1 leevi.a.annala@jyu.fi
Auvinen, Annemari Yliopistonopettaja Informaatioteknologian tiedekunta +358400248115
Ag C416.1 annemari.k.auvinen@jyu.fi
Bogulean, Vadim Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta +358406626891
vadim.v.bogulean@jyu.fi
Braithwaite, Billy Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta billy.h.v.braithwaite@jyu.fi
Caminha de Oliveira, Isis Tekninen avustaja Informaatioteknologian tiedekunta isis.k.caminhadeoliveira@jyu.fi
Chang, Zheng Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408054143
Ag C334.8 zheng.chang@jyu.fi
Clements, Kati Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358503956014
Ag D512.1 kati.clements@jyu.fi
Cochez, Michael Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +4915904126533
michael.cochez@jyu.fi
Cong, Fengyu Junior Visiting Professor Informaatioteknologian tiedekunta fengyu.cong@jyu.fi
Costin, Andrei Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408055150
Ag C334.2 andrei.costin@jyu.fi
Ekonoja, Antti Yliopistonopettaja Informaatioteknologian tiedekunta +358408053257
Ag C522.3 antti.j.ekonoja@jyu.fi
Elo, Jenny Tuntiopettaja Informaatioteknologian tiedekunta jenny.m.elo@jyu.fi
Erkkilä, Anna-Leena Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408054353
Ag C413.3 anna-leena.j.erkkila@jyu.fi
Eskelinen, Matti Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta +358406725053
Ag C413.3
Feshchenko, Polina Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta polina.p.feshchenko@jyu.fi
Forsman, Juhani Laboratoriopäällikkö Informaatioteknologian tiedekunta +358405658907
Ag D124.2 juhani.j.forsman@jyu.fi
Frank, Lauri Yliopistotutkija Informaatioteknologian tiedekunta +358503761208
Ag C419.2 lauri.frank@jyu.fi
Gavriushenko, Mariia Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358406542510
Ag C525.3 mariia.2.gavriushenko@jyu.fi
Ghanbari, Hadi Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta Ag D514.2 hadi.ghanbari@jyu.fi
Girka, Anastasiia Tohtorikoulutettava Informaatioteknologian tiedekunta anastasiia.v.girka@student.jyu.fi
Grahn, Hilkka Tohtorikoulutettava Informaatioteknologian tiedekunta +358408053342
Ag C526.2 hilkka.grahn@jyu.fi
Haapasaari, Juuli Opiskelijalähettiläs Informaatioteknologian tiedekunta juuli.k.haapasaari@student.jyu.fi
Hakanen, Jussi Yliopistotutkija Informaatioteknologian tiedekunta +358408053260
Ag C426.3 jussi.hakanen@jyu.fi
Hakola, Anna-Maria Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta anna.m.hakola@student.jyu.fi