Jyväskylän yliopiston kirjasto

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

110 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Aalto, Jarkko Sovellussuunnittelija Digipalvelut +358406265684
jarkko.t.aalto@jyu.fi
Ahola, Anssi Käytönsuunnittelija Digipalvelut +358505649018
Ag B312.4 anssi.ahola@jyu.fi
Ahvenniemi, Erkki Suunnittelija Digipalvelut +358503523007
X 125 erkki.a.ahvenniemi@jyu.fi
Alioravainen, Juha Asiakastuen päällikkö Digipalvelut +358504280816
Ag B323.2 juha.n.alioravainen@jyu.fi
Antila, Petri It-tukihenkilö Digipalvelut +358503956018
Ag B503 petri.m.antila@jyu.fi
Anttilainen, Jani Tekninen avustaja Digipalvelut jani.jk.anttilainen@jyu.fi
Argillander, Teijo Suunnittelija Digipalvelut +358401437206
Ag B335.3 teijo.j.argillander@jyu.fi
Asunmaa, Päivi Tietojärjestelmäsuunnittelija Digipalvelut +358504273052
L 182 paivi.asunmaa@jyu.fi
Autio, Mika It-tukihenkilö Digipalvelut +358504280800
X 125 mika.autio@jyu.fi
Emaus, Sari Atk-suunnittelija Digipalvelut +358400690219
X 125 sari.emaus@jyu.fi
Haapalo, Pasi Järjestelmäsuunnittelija Digipalvelut +358503003869
Ag B321.1 pasi.haapalo@jyu.fi
Hasala, Veera Suunnittelija Digipalvelut +358404842292
X 125 veera.m.hasala@jyu.fi
Haveri-Heikkilä, Matti Av-teknikko Digipalvelut +358503610978
A 133 matti.haveri-heikkila@jyu.fi
Heikkilä, Minna Digitaalisen transformaatiotoimiston päällikkö Digipalvelut +358504107351
minna.e.heikkila@jyu.fi
Hirvonen, Ari Digijohtaja, Johtaja Digipalvelut +358405045891
Ag B323.4 ari.p.hirvonen@jyu.fi
Honkanen, Juhani Projektipäällikkö Digipalvelut +358400247997
Ag B334.2 juhani.honkanen@jyu.fi
Hukkanen, Minna Järjestelmäsuunnittelija Digipalvelut +358408055118
Ag B333.3 minna.h.hukkanen@jyu.fi
Huurre, Mika Verkkosuunnittelija Digipalvelut +358500643215
MaD 120 mika.j.huurre@jyu.fi
Hägglund, Marko It-päällikkö Digipalvelut +358407710338
KYC 338 marko.s.hagglund@jyu.fi
Hämäläinen, Leila Asiakasneuvoja Digipalvelut +358505530970
X 125 leila.hamalainen@jyu.fi
Hänninen, Jarkko It-tukihenkilö Digipalvelut +358405757935
N 2003 jarkko.hanninen@jyu.fi
Juuti, Tanja Suunnittelija Digipalvelut tanja.i.juuti@jyu.fi
Juutilainen, Hannes Järjestelmäsuunnittelija Digipalvelut +358503278987
Ag B321.2 hannes.p.juutilainen@jyu.fi
Järvinen, Jukka Järjestelmäsuunnittelija Digipalvelut +358505186286
Ag B313.3 jukka.e.jarvinen@jyu.fi
Kallio, Liisa Suunnittelija Digipalvelut +358408053146
Ag B336.3 liisa.kallio@jyu.fi
Kalpio, Olli Atk-suunnittelija Digipalvelut +358503003428
OPK K18.1 olli.p.kalpio@jyu.fi
Kastari, Ville Suunnittelija Digipalvelut +358408054002
Ag B333.1 ville.a.kastari@jyu.fi
Kauppila, Samppa Järjestelmäsuunnittelija Digipalvelut samppa.kauppila@chydenius.fi
Kinnunen, Pekka It-tukihenkilö Digipalvelut +358408054557
X 125 pekka.s.kinnunen@jyu.fi
Koljander, Mikko Järjestelmäsuunnittelija Digipalvelut +358503610998
Ag B311.3 mikko.j.koljander@jyu.fi