Jyväskylän yliopiston kirjasto

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

184 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Ahokas, Eine Siivooja Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408054547
eine.i.ahokas@jyu.fi
Ahola, Susanna Siivooja Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408054597
Ag A133.3 susanna.r.ahola@jyu.fi
Aitta-aho, Inkeri Siivooja Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408054797
L 121 inkeri.e.aitta-aho@jyu.fi
Aittola, Marko Tutkimusrahoituksen asiantuntija Tutkimus- ja kampuspalvelut +358407267865
marko.aittola@chydenius.fi
Arve, Soile Siivouspalveluohjaaja Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408054798
X 238 soile.m.arve@jyu.fi
Asikainen, Martti Vahtimestari Tutkimus- ja kampuspalvelut +358503956013
B 114 martti.h.j.asikainen@jyu.fi
Autio-Pisto, Merja Siivooja Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408054598
MaD 176 merja.p.h.autio-pisto@jyu.fi
Bene, Mónika Opiskelijalähettiläs Tutkimus- ja kampuspalvelut monika.m.bene@student.jyu.fi
Ceesay, Ebou Siivooja Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408054599
Y K206 ebou.e.ceesay@jyu.fi
Cieslak, Marko Tuntiopettaja Tutkimus- ja kampuspalvelut
Do, Thuy Linh Opiskelijalähettiläs Tutkimus- ja kampuspalvelut
Eerola, Aarno Vahtimestari Tutkimus- ja kampuspalvelut +358400248128
L 191 aarno.eerola@jyu.fi
Ekström, Ulrika Tuntiopettaja Tutkimus- ja kampuspalvelut ulrika.m.h.ekstrom@student.jyu.fi
Enqvist, Saara Tuntiopettaja Tutkimus- ja kampuspalvelut saara.e.enqvist@student.jyu.fi
Erkkilä, Taina Markkinointi- ja viestintäpäällikkö Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408055166
C 116 taina.h.erkkila@jyu.fi
Eronen, Satu Siivooja Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408054772
M 310 satu.m.j.eronen@jyu.fi
Fadjukoff, Päivi Senior Grand Writer Tutkimus- ja kampuspalvelut +358505181410
Ag C511.4 paivi.fadjukoff@jyu.fi
Gruborovics, Reka Tuntiopettaja Tutkimus- ja kampuspalvelut
Haaparanta, Anni Opiskelijalähettiläs Tutkimus- ja kampuspalvelut anni.i.e.haaparanta@student.jyu.fi
Habila, Levi Opiskelijalähettiläs Tutkimus- ja kampuspalvelut levi.l.habila@student.jyu.fi
Hakkarainen, Petri Tuotantopäällikkö Tutkimus- ja kampuspalvelut +358503854852
petri.o.hakkarainen@jyu.fi
Hallila, Hanna Tuntiopettaja Tutkimus- ja kampuspalvelut hanna.k.hallila@student.jyu.fi
Harjula, Liisa Viestintäpäällikkö Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408054403
C 118 liisa.harjula@jyu.fi
Hartonen, Jani Asianhallintavastaava Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408053474
C 140 jani.m.hartonen@jyu.fi
Haustola, Jani Siivooja Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408054361
Ag A133.3 jani.t.haustola@jyu.fi
Heilala-Rasimov, Taru-Maija Tapahtumavastaava Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408054486
C 118 taru-maija.heilala@jyu.fi
Heinonen, Tuija Asiakassihteeri Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408053654
tuija.heinonen@jyu.fi
Heiskanen, Riikka Tapahtumakoordinaattor Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408054134
C 118 riikka.m.heiskanen@jyu.fi
Heittola, Maritta Tilapalvelusihteeri Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408054661
X 239 maritta.heittola@jyu.fi
Helimäki, Marja-Liisa Viestintäsihteeri Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408053779
C 123.2 marja-liisa.helimaki@jyu.fi