Jyväskylän yliopiston kirjasto - kirjasto keskellä kampusta

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

242 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Aalto, Tuomas Tuntiopettaja Informaatioteknologian tiedekunta
Abdi Mahmoudaliloo, Younes Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408054892
younes.abdi@jyu.fi
Abrahamsson, Pekka Professori Informaatioteknologian tiedekunta +358405415929
Ag D525.3 pekka.abrahamsson@jyu.fi
Ahonen, Annu Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta annu.e.ahonen@jyu.fi
Ainejärjestö Ynnä ry, Informaatioteknologian tiedekunta +358403582019
Ag C233.2
Alanko, Maria Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta +358408054674
Ag C521.2 maria.s.m.alanko@jyu.fi
Allen, Marika Suunnittelija Informaatioteknologian tiedekunta marika.j.allen@jyu.fi
Annala, Leevi Tohtorikoulutettava Informaatioteknologian tiedekunta leevi.a.annala@jyu.fi
Asghar, Muhammad Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358504497760
Ag B423.3 muhammad.z.asghar@jyu.fi
Auvinen, Annemari Yliopistonopettaja Informaatioteknologian tiedekunta +358400248115
Ag C434.2 annemari.k.auvinen@jyu.fi
Bogulean, Vadim Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta +358406626891
vadim.v.bogulean@jyu.fi
Braithwaite, Billy Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta billy.h.v.braithwaite@jyu.fi
Calderón, Oscar Tuntiopettaja Informaatioteknologian tiedekunta oscar.e.calderon@jyu.fi
Chang, Zheng Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408054143
zheng.chang@jyu.fi
Clements, Kati Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358503956014
Ag D512.1 kati.clements@jyu.fi
Cochez, Michael Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +4915904126533
michael.cochez@jyu.fi
Cong, Fengyu Junior Visiting Professor Informaatioteknologian tiedekunta fengyu.cong@jyu.fi
Costin, Andrei Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408055150
Ag C334.2 andrei.costin@jyu.fi
Ekonoja, Antti Yliopistonopettaja Informaatioteknologian tiedekunta +358408053257
Ag C522.3 antti.j.ekonoja@jyu.fi
Erkkilä, Anna-Leena Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408054353
Ag C413.3 anna-leena.j.erkkila@jyu.fi
Eskelinen, Matti Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta +358406725053
matti.a.eskelinen@student.jyu.fi
Forsman, Juhani Laboratoriopäällikkö Informaatioteknologian tiedekunta +358405658907
Ag D124.2 juhani.j.forsman@jyu.fi
Frank, Lauri Yliopistotutkija Informaatioteknologian tiedekunta lauri.frank@jyu.fi
Ghanbari, Hadi Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta hadi.ghanbari@jyu.fi
Grahn, Hilkka Tohtorikoulutettava Informaatioteknologian tiedekunta +358408053342
Ag C526.2 hilkka.grahn@jyu.fi
Hakanen, Jussi Yliopistotutkija Informaatioteknologian tiedekunta +358408053260
Ag C426.3 jussi.hakanen@jyu.fi
Halttunen, Veikko Yliopistonopettaja Informaatioteknologian tiedekunta +358405324387
+358458733997
Ag D524.4 veikko.halttunen@jyu.fi
Hara, Veikko Professor of Practice Informaatioteknologian tiedekunta +358408053278
veikko.k.hara@jyu.fi
Hartmann, Martin Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408054311
M 206 martin.hartmann@jyu.fi
Heikkola, Erkki Yliopistotutkija Informaatioteknologian tiedekunta erkki.m.s.heikkola@jyu.fi