Jyväskylän yliopiston kirjasto - kirjasto keskellä kampusta

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

441 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Aalto, Tuomas Tuntiopettaja Informaatioteknologian tiedekunta
Abdi Mahmoudaliloo, Younes Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408054892
younes.abdi@jyu.fi
Abrahamsson, Pekka Professori Informaatioteknologian tiedekunta +358405415929
Ag D525.3 pekka.abrahamsson@jyu.fi
Ahapainen, Atte Opiskelija Informaatioteknologian tiedekunta atte.s.ahapainen@student.jyu.fi
Ahonen, Annu Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta
Ainejärjestö Ynnä ry, Informaatioteknologian tiedekunta +358403582019
Ag C233.2
Alanko, Maria Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta +358408054674
Ag C521.2 maria.s.m.alanko@jyu.fi
Allen, Marika Suunnittelija Informaatioteknologian tiedekunta marika.j.allen@jyu.fi
Allonen, Severi Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta severi.a.allonen@student.jyu.fi
Ambaye, Michael Opiskelija Informaatioteknologian tiedekunta michael.a.ambaye@student.jyu.fi
Annala, Leevi Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta leevi.a.annala@student.jyu.fi
Arvio, Ville Opiskelija Informaatioteknologian tiedekunta ville.j.arvio@student.jyu.fi
Asghar, Muhammad Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358504497760
Ag B423.3 muhammad.z.asghar@jyu.fi
Asp, Jali Opiskelija Informaatioteknologian tiedekunta jali.p.a.asp@student.jyu.fi
Auvinen, Annemari Yliopistonopettaja Informaatioteknologian tiedekunta +358400248115
Ag C434.2 annemari.k.auvinen@jyu.fi
Barker, Cory Opiskelija Informaatioteknologian tiedekunta david.c.barker@student.jyu.fi
Bogulean, Vadim Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta +358406626891
vadim.v.bogulean@jyu.fi
Braithwaite, Billy Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta billy.h.v.braithwaite@jyu.fi
Brandt, Emma Opiskelija Informaatioteknologian tiedekunta emma.n.brandt@student.jyu.fi
Calderón, Oscar Tuntiopettaja Informaatioteknologian tiedekunta
Chang, Zheng Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408054143
zheng.chang@jyu.fi
Cherenet, Zerayaeqob Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta zekeymen@gmail.com
Clements, Kati Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358503956014
Ag D512.1 kati.clements@jyu.fi
Cochez, Michael Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +4915904126533
michael.cochez@jyu.fi
Cong, Fengyu Junior Visiting Professor Informaatioteknologian tiedekunta fengyu.cong@jyu.fi
Costin, Andrei Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408055150
Ag C334.2 andrei.costin@jyu.fi
Ekonoja, Antti Yliopistonopettaja Informaatioteknologian tiedekunta +358408053257
Ag C522.3 antti.j.ekonoja@jyu.fi
Erkkilä, Anna-Leena Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta +358408054353
Ag C413.3 anna-leena.j.erkkila@jyu.fi
Eskelinen, Matti Opiskelija Informaatioteknologian tiedekunta +358408053258
matti.j.eskelinen@jyu.fi
Eskelinen, Matti Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta +358406725053
matti.a.eskelinen@student.jyu.fi