Jyväskylän yliopiston kirjasto - kirjasto keskellä kampusta

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

102 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Ahokas, Anne-Mari Kirjastosihteeri Avoimen tiedon keskus +358505222372
B 119 anne-mari.ahokas@jyu.fi
Angervo, Antti Tekninen avustaja Avoimen tiedon keskus antti.j.e.angervo@student.jyu.fi
Auerniitty, Aarni Tekninen avustaja Avoimen tiedon keskus aarni.j.auerniitty@student.jyu.fi
Blomster, Anna Tekninen avustaja Avoimen tiedon keskus anna.k.blomster@student.jyu.fi
Crawford, Barbara Koordinaattori Avoimen tiedon keskus +358408053662
Ag B435.3 barbara.crawford@jyu.fi
Elomaa, Eila Kirjastonhoitaja Avoimen tiedon keskus +358505818364
B 225 eila.elomaa@jyu.fi
Haapalahti, Marjo Kirjastosihteeri Avoimen tiedon keskus +358408053784
B 217 marjo.haapalahti@jyu.fi
Hakanen, Miia Kirjastosihteeri Avoimen tiedon keskus +358408053785
B 213 miia.hakanen@jyu.fi
Harjuniemi, Marja-Leena Informaatikko Avoimen tiedon keskus +358400405806
B 222 marjaleena.harjuniemi@jyu.fi
Harmoinen, Tuula Kirjastosihteeri Avoimen tiedon keskus +358408053787
B 224 tuula.harmoinen@jyu.fi
Hautala, Timo Suunnittelija Avoimen tiedon keskus +358408054487
B 312 timo.hautala@jyu.fi
Heikkinen, Risto Kehittämispäällikkö Avoimen tiedon keskus +358408054578
B 341 risto.v.heikkinen@jyu.fi
Heinänen, Anne Kirjastosihteeri Avoimen tiedon keskus +358505919530
B 217 anne.k.heinanen@jyu.fi
Hirvi, Harri Kirjastosihteeri Avoimen tiedon keskus +358505818356
B 238 harri.hirvi@jyu.fi
Hokkanen, Markku Kirjastosihteeri Avoimen tiedon keskus +358408053789
B 215 markku.j.hokkanen@jyu.fi
Hyvönen, Marja-Liisa Museoamanuenssi Avoimen tiedon keskus +358405272802
G 105 marja-liisa.hyvonen@jyu.fi
Häkkinen, Veli-Matti Sovellussuunnittelija Avoimen tiedon keskus +358503854841
B 233 veli-matti.hakkinen@jyu.fi
Häyrinen, Ari Tietojärjestelmäasiantuntija Avoimen tiedon keskus +358408054520
B 237 ari.hayrinen@jyu.fi
Höijer, Vesa Kirjastosihteeri Avoimen tiedon keskus vesa.hoijer@jyu.fi
Hölttä, Tuula Kirjastosihteeri Avoimen tiedon keskus +358408053792
B 122 tuula.holtta@jyu.fi
Ikonen, Arto Kirjastonhoitaja Avoimen tiedon keskus +358408053793
B 214 arto.ikonen@jyu.fi
Jakobsson, Tiina Tutkimusamanuenssi Avoimen tiedon keskus +358408054256
RUU A423.1 tiina.jakobsson@jyu.fi
Janhonen, Olli Kirjastosihteeri Avoimen tiedon keskus +358505818365
olli.janhonen@jyu.fi
Javanainen, Riikka Suunnittelija Avoimen tiedon keskus +358408053263
G 110 riikka.p.javanainen@jyu.fi
Järvinen, Annikki Kirjastonhoitaja Avoimen tiedon keskus +358503109963
B 120 annikki.s.jarvinen@jyu.fi
Kallimo, Seija Asiakaspalvelusihteeri Avoimen tiedon keskus +358408053825
B 220 seija.p.kallimo@jyu.fi
Kangasniemi, Niko Tekninen avustaja Avoimen tiedon keskus niko.n.kangasniemi@student.jyu.fi
Kapanen, Kaija Kirjastosihteeri Avoimen tiedon keskus +358408053796
kaija.kapanen@jyu.fi
Kataja, Marjut Kirjastonhoitaja Avoimen tiedon keskus +358408053797
B 224 marjut.kataja@jyu.fi
Kiiveri, Hannele Kirjastoamanuenssi Avoimen tiedon keskus +358408053798
B 124 hannele.kiiveri@jyu.fi