Jyväskylän yliopiston kirjasto

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

140 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Adiputri, Ratih Tuntiopettaja Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos ratih.adiputri@jyu.fi
Anttila, Timo Yliopistotutkija Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054125
OPK 212.3 timo.e.e.anttila@jyu.fi
Arentshorst, Hans Tohtorikoulutettava Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054970
OPK K01b.1 hans.h.arentshorst@jyu.fi
Aro, Riikka Projektitutkija Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054960
OPK 318 riikka.aro@jyu.fi
Backman, Jussi Yliopistonlehtori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358407213214
OPK 329 jussi.m.backman@jyu.fi
Bontenbal, Ilona Tohtorikoulutettava Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408055137
OPK 217.5 ilona.bontenbal@jyu.fi
Danaj, Sonila Tohtorikoulutettava Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos sonila.danaj@jyu.fi
Dasdemir, Yusuf Tutkijatohtori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408055154
OPK 314.1 yusuf.dasdemir@jyu.fi
Eskelinen, Teppo Yliopistonlehtori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos teppo.h.i.eskelinen@jyu.fi
Föhr, Tero Tutkimusavustaja Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos tero.a.s.fohr@student.jyu.fi
Gould, Jeremy Professori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358503512525
OPK 314.1 jeremy.j.gould@jyu.fi
Haapakoski, Kaisa Tutkijatohtori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408053552
OPK 106 kaisa.haapakoski@jyu.fi
Haapala, Taru Yliopistonopettaja Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054865
OPK 242 taru.k.s.haapala@jyu.fi
Haapamäki-Siikanen, Jutta Tohtorikoulutettava Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358442842890
OPK 329.5 juhaapa@jyu.fi
Haapasaari, Osku Tutkimusavustaja Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054327
OPK 317.1 osku.haapasaari@jyu.fi
Harjunen, Hannele Yliopistonlehtori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054131
OPK 344 hannele.s.harjunen@jyu.fi
Hartimo, Mirja Yliopistotutkija Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos mirja.h.hartimo@jyu.fi
Hasu, Päivi Yliopistonopettaja Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408055190
OPK 326.2 paivi.m.hasu@jyu.fi
Heinämaa, Sara Akatemiaprofessori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054903
OPK 108.1 sara.heinamaa@jyu.fi
Hirvonen, Onni Tutkijatohtori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos OPK K16 onni.a.hirvonen@jyu.fi
Horsti, Karina Akatemiatutkija Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408053576
OPK 320.1 karina.horsti@jyu.fi
Husso, Marita Yliopistonlehtori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054226
OPK 220.1 marita.husso@jyu.fi
Husu, Hanna-Mari Yliopistonopettaja Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos hanna-mari.husu@jyu.fi
Huttunen, Suvi Yliopistonlehtori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408055191
OPK 219.2 suvi.m.huttunen@jyu.fi
Itäpuisto, Maritta Yliopistonlehtori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408055134
OPK 205.1 maritta.itapuisto@jyu.fi
Jakonen, Mikko Yliopistonlehtori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054703
OPK 336.2 mikko.p.jakonen@jyu.fi
Jarada, Hadel Projektitutkija Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408055107
OPK 316.2 hadel.h.jarada@jyu.fi
Jartti, Tuija Projektitutkija Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054184
OPK 303.2 tuija.jartti@jyu.fi
Jokihaara, Hannaleena Tutkimusavustaja Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos hannaleena.j.jokihaara@student.jyu.fi
Jokivuori, Pertti Yliopistonlehtori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054137
OPK 304.2 pertti.j.jokivuori@jyu.fi