Jyväskylän yliopiston kirjasto

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

152 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Ahlqvist, Sami Tutkimusavustaja Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos sami.k.ahlqvist@student.jyu.fi
Alapiha, Sonja-Eerika Tohtorikoulutettava Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054917
OPK 217.4 sonja-eerika.alapiha@jyu.fi
Alava, Henni Tutkijatohtori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358468100204
henni.l.alava@jyu.fi
Anttila, Timo Yliopistotutkija Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054125
OPK 212.3 timo.e.e.anttila@jyu.fi
Aro, Riikka Tutkimuskoordinaattori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054960
OPK 318 riikka.aro@jyu.fi
Backman, Jussi Akatemiatutkija Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358407213214
OPK 329 jussi.m.backman@jyu.fi
Bontenbal, Ilona Tohtorikoulutettava Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408055137
OPK 217.5 ilona.bontenbal@jyu.fi
Cazes, Marie Tohtorikoulutettava Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos marie.m.cazes@jyu.fi
Dadikhuda, Davlat Projektitutkija Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054979
OPK 301.1 davlat.d.dadikhuda@jyu.fi
Dasdemir, Yusuf Tutkijatohtori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408055154
OPK 314.1 yusuf.dasdemir@jyu.fi
Elmgren, Heidi Tuntiopettaja Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos
Elmgren, Heidi Jatkokoulutettava Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358443176763
OPK K01B.2 heidi.elmgren@jyu.fi
Epstein, Anne Yliopistotutkija Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos anne.r.epstein@jyu.fi
Eskelinen, Teppo Yliopistonlehtori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos OPK 315.1 teppo.h.i.eskelinen@jyu.fi
Gould, Jeremy Tutkija Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358503512525
OPK 314.1 jeremy.j.gould@jyu.fi
Grundström, Jenna Tutkimusavustaja Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054513
OPK 244.4 jenna.k.grundstrom@student.jyu.fi
Haapakoski, Kaisa Tutkijatohtori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408053552
OPK 106 kaisa.haapakoski@jyu.fi
Haapala, Taru Yliopistotutkija Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054865
OPK 237 taru.k.s.haapala@jyu.fi
Haapamäki-Siikanen, Jutta Tohtorikoulutettava Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358442842890
OPK 329.5 juhaapa@jyu.fi
Haapasaari, Osku Projektitutkija Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054327
OPK 317.1 osku.haapasaari@jyu.fi
Harjunen, Hannele Yliopistonlehtori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054131
OPK 318 hannele.s.harjunen@jyu.fi
Hartimo, Mirja Yliopistotutkija Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos mirja.h.hartimo@jyu.fi
Hasu, Päivi Yliopistonopettaja Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408055190
OPK 326.2 paivi.m.hasu@jyu.fi
Heinämaa, Sara Akatemiaprofessori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054903
OPK 340.1 sara.heinamaa@jyu.fi
Heräjärvi, Nina Projektitutkija Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos OPK 316.2 nina.u.herajarvi@student.jyu.fi
Hirvonen, Helena Yliopistotutkija Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054883
OPK 127.3 helena.m.hirvonen@jyu.fi
Hirvonen, Onni Tutkijatohtori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos OPK K16 onni.a.hirvonen@jyu.fi
Hirvonen, Onni Yliopistonlehtori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos onni.a.hirvonen@jyu.fi
Horsti, Karina Akatemiatutkija Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408053576
OPK 320.1 karina.horsti@jyu.fi
Husso, Marita Yliopistonlehtori Yhteiskuntatieteiden ja filosofian laitos +358408054226
OPK 220.1 marita.husso@jyu.fi