Jyväskylän yliopiston kirjasto

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

97 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Aalto, Eija Lehtori Opettajankoulutuslaitos +358408053320
RUU D222.16 eija.aalto@jyu.fi
Aarto-Pesonen, Leena Yliopistonlehtori Opettajankoulutuslaitos +358408053941
RUU D222.6 leena.aarto-pesonen@jyu.fi
Alaluusua, Essi Tutkimusavustaja Opettajankoulutuslaitos essi.t.alaluusua@student.jyu.fi
Alanen, Riikka Professori Opettajankoulutuslaitos +358408053021
RUU D336 riikka.a.alanen@jyu.fi
Antikainen, Maiju Tutkimusavustaja Opettajankoulutuslaitos maiju.m.antikainen@student.jyu.fi
Autio-Hiltunen, Marjo Lehtori Opettajankoulutuslaitos +358408053322
C 419 marjo.autio-hiltunen@jyu.fi
Elomaa, Mailis Tohtorikoulutettava Opettajankoulutuslaitos mailis.m.elomaa@jyu.fi
Eskelä-Haapanen, Sirpa Yliopistonlehtori, Johtaja Opettajankoulutuslaitos +358408054956
RUU A220 sirpa.eskela-haapanen@jyu.fi
Fagerlund, Janne Projektitutkija Opettajankoulutuslaitos +358408054711
RUU D222.3 janne.fagerlund@jyu.fi
Fornaciari, Aleksi Projektitutkija Opettajankoulutuslaitos +358408055194
RUU C225.1 aleksi.fornaciari@jyu.fi
Hanhimäki, Eija Projektitutkija Opettajankoulutuslaitos +358408054940
RUU B224 eija.h.hanhimaki@jyu.fi
Hankala, Mari Lehtori Opettajankoulutuslaitos +358405028174
RUU D222.14 mari.hankala@jyu.fi
Heikkinen, Olli Yliopistonopettaja Opettajankoulutuslaitos +358408055146
RUU D423.2 olli.ta.heikkinen@jyu.fi
Hurskainen, Heikki Yliopistonopettaja Opettajankoulutuslaitos +358408055127
RUU D427 heikki.hurskainen@jyu.fi
Hähkiöniemi, Markus Yliopistonlehtori Opettajankoulutuslaitos +358408053327
RUU A426.2 markus.hahkioniemi@jyu.fi
Ikonen, Pasi Yliopistonopettaja Opettajankoulutuslaitos +358400954376
E 105 pasi.h.ikonen@jyu.fi
Innanen, Hely Yliopistonopettaja Opettajankoulutuslaitos +358408053491
RUU B326.1 hely.innanen@jyu.fi
Itkonen, Matti Yliopistonlehtori Opettajankoulutuslaitos +358408053329
RUU D430 matti.t.itkonen@jyu.fi
Jokiranta, Kaisa Yliopistonopettaja Opettajankoulutuslaitos +358408054948
RUU B336.4 kaisa.jokiranta@jyu.fi
Joro, Mirka Tutkimusavustaja Opettajankoulutuslaitos mirka.e.joro@student.jyu.fi
Juntunen, Merja Yliopistonopettaja Opettajankoulutuslaitos +358408054252
RUU D222.12 merja.juntunen@jyu.fi
Juutilainen, Maaret Tohtorikoulutettava Opettajankoulutuslaitos maaret.h.juutilainen@jyu.fi
Järvelin, Juulia Annikki Tutkimusavustaja Opettajankoulutuslaitos juulia.a.jarvelin@student.jyu.fi
Kaartinen, Sinikka Lehtori Opettajankoulutuslaitos +358408054904
RUU A223.2 oili.m.s.kaartinen@jyu.fi
Kajander, Kati Lehtori Opettajankoulutuslaitos +358408011912
RUU D338.2 kati.kajander@jyu.fi
Kankaanpää, Saana Kaarina Tutkimusavustaja Opettajankoulutuslaitos saana.k.kankaanpaa@student.jyu.fi
Kepler-Uotinen, Kaili Lehtori Opettajankoulutuslaitos +358408053336
RUU A239.1 kaili.kepler-uotinen@jyu.fi
Kettunen, Niina Tutkimusavustaja Opettajankoulutuslaitos
Kiviniemi, Ulla Lehtori Opettajankoulutuslaitos +358408053338
X 214 ulla.kiviniemi@jyu.fi
Kokkonen, Juha Yliopistonlehtori Opettajankoulutuslaitos +358408053341
RUU D427.1 juha.a.kokkonen@jyu.fi