Jyväskylän yliopiston kirjasto

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

86 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Ahvenjärvi, Kaisa Yliopistonopettaja Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358407706824
D 306 kaisa.ahvenjarvi@jyu.fi
Ala-Ruona, Esa Yliopistotutkija Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054297
M 213 esa.ala-ruona@jyu.fi
Allingham, Emma Tutkimusavustaja Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos emma.e.allingham@jyu.fi
Arjoranta, Jonne Tutkijatohtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408055159
jonne.arjoranta@jyu.fi
Asikainen, Matti Lehtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054299
FMC 210 matti.t.asikainen@jyu.fi
Bagdasarov, Aleksandr Lehtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054300
FMC 208 aleksandr.a.bagdasarov@jyu.fi
Bonsdorff von, Pauline Professori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358503761196
D 217 pauline.v.bonsdorff@jyu.fi
Brabant, Olivier Tohtorikoulutettava Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358406818228
M 315 olivier.brabant@jyu.fi
Burger, Birgitta Tutkijatohtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054301
M 211 birgitta.burger@jyu.fi
Burunat Perez, Iballa Tutkijatohtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054305
M 206 iballa.burunat@jyu.fi
Campbell, Elsa Tohtorikoulutettava Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos M 201 elsa.a.campbell@student.jyu.fi
Carlson, Emily Projektitutkija Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054323
M 206 emily.j.carlson@jyu.fi
Ceginskas, Viktorija Tutkijatohtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408055064
viktorija.ceginskas@jyu.fi
Chia, Aleena Tutkijatohtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054543
D 204 aleena.chia@jyu.fi
Emadi, Mohsen Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos D 204 mohsen.s.emadi@student.jyu.fi
Erkkilä, Jaakko Professori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358400542395
M 214 jaakko.erkkila@jyu.fi
Hallila, Mika Yliopistotutkija Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358406826674
D 313 mika.s.hallila@jyu.fi
Hanka, Heikki Professori, Johtaja Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358400247417
D 113 heikki.j.hanka@jyu.fi
Hiltunen, Kaisa Yliopistotutkija Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408055193
D 210 kaisa.e.hiltunen@jyu.fi
Kaasik-Krogerus, Sigrid Tutkijatohtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054862
D 205 sigrid.s.kaasik-krogerus@jyu.fi
Kallionpää, Outi Tutkimuskoordinaattori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos outi.j.kallionpaa@jyu.fi
Kalmanlehto, Johan Tohtorikoulutettava Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054868
johan.d.kalmanlehto@student.jyu.fi
Karhulahti, Veli-Matti Yliopistotutkija Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos veli-matti.m.karhulahti@jyu.fi
Karkulehto, Sanna Professori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408053835
D 313 sanna.j.karkulehto@jyu.fi
Kerttula, Tero Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054534
D 309 tero.t.kerttula@student.jyu.fi
Keskinen, Mikko Professori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358400248144
D 311 mikko.o.keskinen@jyu.fi
Kilpelä, Virpi Lehtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054307
FMC 206 virpi.p.kilpela@jyu.fi
Koistinen, Aino-Kaisa Tutkijatohtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408053592
D 313 aino-kaisa.koistinen@jyu.fi
Koskimaa, Raine Professori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408405968
D 308 raine.koskimaa@jyu.fi
Koskimäki, Jouni Lehtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054308
M 318 jouni.koskimaki@jyu.fi