Jyväskylän yliopiston kirjasto

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

80 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Ahvenjärvi, Kaisa Yliopistonopettaja Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos D 306 kaisa.ahvenjarvi@jyu.fi
Ala-Ruona, Esa Yliopistotutkija Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054297
M 213 esa.ala-ruona@jyu.fi
Arjoranta, Jonne Tutkijatohtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408055159
jonne.arjoranta@jyu.fi
Asikainen, Matti Lehtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054299
FMC 210 matti.t.asikainen@jyu.fi
Bagdasarov, Aleksandr Lehtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054300
FMC 208 aleksandr.a.bagdasarov@jyu.fi
Bonsdorff von, Pauline Professori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358503761196
D 217 pauline.v.bonsdorff@jyu.fi
Brabant, Olivier Tohtorikoulutettava Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos olivier.brabant@jyu.fi
Burger, Birgitta Tutkijatohtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054301
M 211 birgitta.burger@jyu.fi
Burunat Perez, Iballa Tutkijatohtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054305
M 206 iballa.burunat@jyu.fi
Campbell, Elsa Tohtorikoulutettava Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos M 201 elsa.a.campbell@student.jyu.fi
Carlson, Emily Tohtorikoulutettava Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054323
M 206 emily.j.carlson@jyu.fi
Ceginskas, Viktorija Tutkijatohtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408055064
viktorija.ceginskas@jyu.fi
Chia, Aleena Tutkijatohtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054543
D 204 aleena.chia@jyu.fi
Emadi, Mohsen Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos D 204 mohsen.s.emadi@student.jyu.fi
Erkkilä, Jaakko Professori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358400542395
M 214 jaakko.erkkila@jyu.fi
Hanka, Heikki Professori, Johtaja Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358400247417
D 113 heikki.j.hanka@jyu.fi
Hartmann, Martin Tutkijatohtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054311
M 206 martin.hartmann@jyu.fi
Helle, Anna Yliopistotutkija Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358400248138
D 315 anna.p.helle@jyu.fi
Hiltunen, Kaisa Yliopistotutkija Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408055193
D 210 kaisa.e.hiltunen@jyu.fi
Huovinen, Erkki Professori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos erkki.s.huovinen@jyu.fi
Kaasik-Krogerus, Sigrid Tutkijatohtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054862
D 205 sigrid.s.kaasik-krogerus@jyu.fi
Kalmanlehto, Johan Tohtorikoulutettava Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054868
johan.d.kalmanlehto@student.jyu.fi
Karkulehto, Sanna Professori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408053835
D 313 sanna.j.karkulehto@jyu.fi
Kerttula, Tero Tohtorikoulutettava Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos
Kerttula, Tero Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054534
D 309 tero.t.kerttula@student.jyu.fi
Keskinen, Mikko Professori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358400248144
D 311 mikko.o.keskinen@jyu.fi
Kilpelä, Virpi Lehtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054307
FMC 206 virpi.p.kilpela@jyu.fi
Koistinen, Aino-Kaisa Tutkijatohtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408053592
D 313 aino-kaisa.koistinen@jyu.fi
Koskimaa, Raine Professori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408405968
D 308 raine.koskimaa@jyu.fi
Koskimäki, Jouni Lehtori Musiikin, taiteen ja kulttuurin tutkimuksen laitos +358408054308
M 318 jouni.koskimaki@jyu.fi