Jyväskylän yliopiston kirjasto

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

278 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Aartolahti, Eeva Tutkijatohtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053545
VIV 281 eeva.aartolahti@jyu.fi
Ahlgren, Anja Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053850
LL 133 anja.s.ahlgren@jyu.fi
Ahlstedt-Kivelä, Elina Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta elina.e.ahlstedt-kivela@jyu.fi
Ahonen, Helena Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta
Ahtiainen, Juha Yliopistotutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053740
LL 217 juha.ahtiainen@jyu.fi
Aira, Tuula Projektitutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054467
tuula.m.aira@jyu.fi
Anttila, Marjo-Riitta Projektitutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054648
VIV 273 marjo-riitta.m-r.anttila@jyu.fi
Asunta, Piritta Projektitutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054852
L 358 piritta.m.asunta@jyu.fi
Avela, Janne Professori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358505054654
VIV 230 janne.avela@jyu.fi
Becker, Paju Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054713
paju.m.becker@jyu.fi
Bondarev, Dmytro Tohtorikoulutettava Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054582
VIV 152 dmitriy.d.bondarev@jyu.fi
Bonsdorff von, Mikaela Yliopistotutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053605
VIV 157 mikaela.vonbonsdorff@jyu.fi
Bottas, Reijo Yliopistonlehtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054738
VIV 255 reijo.bottas@jyu.fi
Chasandra, Mary Yliopistotutkija Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053979
L 358.2 maria.m.chasandra@jyu.fi
Cheng, Shulin Professori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358405580209
LL 128 shulin.cheng@jyu.fi
Cronin, Neil Apulaisprofessori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053735
VIV 234 neil.j.cronin@jyu.fi
Edgren, Johanna Tutkijatohtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053869
johanna.edgren@jyu.fi
Eronen, Johanna Tutkijatohtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053489
VIV 162 johanna.eronen@jyu.fi
Fagerlund, Nea Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta nea.e.fagerlund@jyu.fi
Finni, Taija Professori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358405566582
VIV 227 taija.m.juutinen@jyu.fi
Frederico Valadao, Pedro Tohtorikoulutettava Liikuntatieteellinen tiedekunta +358401459280
VIV 223 pedro.valadao@jyu.fi
Fysiologiset mittaukset Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408053749
VIV 122
Gao, Ying Tutkijatohtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358400291968
LL 177 yigao@jyu.fi
Haapala, Eero Tutkijatohtori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054210
VIV 247 eero.a.haapala@jyu.fi
Hakala, Pirjo Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408055180
VIV 277
Hakkarainen, Anni Hankekoordinaattori Liikuntatieteellinen tiedekunta +358407773103
anni.s.j.hakkarainen@jyu.fi
Harmainen, Valtteri Kehittämispäällikkö Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054282
VIV 256 valtteri.harmainen@jyu.fi
Hartikainen, Jani Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta jani.p.hartikainen@jyu.fi
Havas, Elsa Tekninen avustaja Liikuntatieteellinen tiedekunta elsa.e.havas@jyu.fi
Hegyi, András Tohtorikoulutettava Liikuntatieteellinen tiedekunta +358408054398
LL 177 andras.a.hegyi@jyu.fi