Jyväskylän yliopiston kirjasto

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

90 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Alakärppä, Outi Projektitutkija Kasvatustieteiden laitos +358408054827
RUU D323 outi.j.alakarppa@jyu.fi
Alanen, Leena Professori emerita Kasvatustieteiden laitos leena.m.alanen@jyu.fi
Alasuutari, Maarit Professori Kasvatustieteiden laitos +358408053513
RUU C322 maarit.alasuutari@jyu.fi
Aro, Mikko Professori Kasvatustieteiden laitos +358408053632
RUU A236 mikko.t.aro@jyu.fi
Böök, Marja Leena Yliopistonlehtori Kasvatustieteiden laitos +358408054521
RUU C340.1 marja.leena.book@jyu.fi
Collin, Kaija Yliopistotutkija Kasvatustieteiden laitos +358400248058
RUU B324.2 kaija.m.collin@jyu.fi
Eskelinen, Mervi Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358408433150
mervi.k.eskelinen@jyu.fi
Eteläpelto, Anneli Professori Kasvatustieteiden laitos +358405755490
RUU D437 anneli.etelapelto@jyu.fi
Halttunen, Leena Yliopistonopettaja, Johtaja Kasvatustieteiden laitos +358504413677
RUU C240.1 leena.halttunen@jyu.fi
Havela-Jokinen, Jenni Koulutussuunnittelija Kasvatustieteiden laitos +358400247410
RUU D423.10 jenni.havela-jokinen@jyu.fi
Heiskanen, Noora Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358408053248
RUU C335.2 noora.j.heiskanen@jyu.fi
Hämäläinen, Elina Tohtorikoulutettava Kasvatustieteiden laitos +358408053352
RUU B341.3 elina.k.hamalainen@jyu.fi
Hämäläinen, Raija Professori Kasvatustieteiden laitos +358407442611
RUU A334 raija.h.hamalainen@jyu.fi
Hännikäinen, Maritta Professori emerita Kasvatustieteiden laitos +358456519616
maritta.hannikainen@jyu.fi
Hökkä, Päivi Projektitutkija Kasvatustieteiden laitos +358408053640
RUU D422.4 paivi.hokka@jyu.fi
Ikävalko, Heini Tutkijatohtori Kasvatustieteiden laitos +358408053623
heini.a.ikavalko@jyu.fi
Jäppinen, Aini-Kristiina Professori Kasvatustieteiden laitos +358408054253
RUU D436 aini-kristiina.jappinen@jyu.fi
Kainulainen, Johanna Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358405233913
RUU D222.11 johanna.kainulainen@jyu.fi
Kalliokoski, Joonas Tutkimusavustaja Kasvatustieteiden laitos
Kautto-Knape, Erja Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358408053625
RUU D222.4 erja.k.kautto-knape@jyu.fi
Keronen, Sara Projektitutkija Kasvatustieteiden laitos +358403585319
RUU B320.4 sara.e.keronen@jyu.fi
Koivisto, Sanna Koulutussuunnittelija Kasvatustieteiden laitos +358406824185
RUU D432.4 sanna.k.koivisto@jyu.fi
Koivula, Merja Yliopistonlehtori Kasvatustieteiden laitos +358408054657
RUU C340.2 merja.e.koivula@jyu.fi
Koskinen, Maarit Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358408054246
RUU C325.4 maarit.g.koskinen@jyu.fi
Kuukka, Anu Tutkijatohtori Kasvatustieteiden laitos +358408054768
RUU C335.1 anu.kuukka@jyu.fi
Kuusiholma-Linnamäki, Julia Tohtorikoulutettava Kasvatustieteiden laitos julia.l.t.kuusiholma-linnamaki@jyu.fi
Kuusinen, Jorma Professori emeritus Kasvatustieteiden laitos +358407774152
jorma.kuusinen@jyu.fi
Lahti, Juha Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358401838516
RUU B325.1 juha.o.lahti@jyu.fi
Laurinen, Leena Professori emerita Kasvatustieteiden laitos leena.laurinen@jyu.fi
Lee, Jeong Tutkimusavustaja Kasvatustieteiden laitos