Jyväskylän yliopiston kirjasto

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

97 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Alanen, Leena Professori emerita Kasvatustieteiden laitos leena.m.alanen@jyu.fi
Alasuutari, Maarit Professori Kasvatustieteiden laitos +358408053513
RUU C322 maarit.alasuutari@jyu.fi
Aro, Mikko Professori Kasvatustieteiden laitos +358408053632
RUU A236 mikko.t.aro@jyu.fi
Autio, Laura Tutkimusavustaja Kasvatustieteiden laitos +358401454862
laura.s.autio@jyu.fi
Böök, Marja Leena Yliopistonlehtori Kasvatustieteiden laitos +358408054521
RUU C340.1 marja.leena.book@jyu.fi
Collin, Kaija Yliopistotutkija Kasvatustieteiden laitos +358400248058
RUU B324.2 kaija.m.collin@jyu.fi
Eskelinen, Mervi Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358408433150
mervi.k.eskelinen@jyu.fi
Eteläpelto, Anneli Professori Kasvatustieteiden laitos +358405755490
RUU D437 anneli.etelapelto@jyu.fi
Forsman, Panu Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358408053298
RUU D423.8 panu.forsman@jyu.fi
Green, Crystal Tohtorikoulutettava Kasvatustieteiden laitos RUU B341.1 crystal.green@jyu.fi
Halttunen, Leena Yliopistonopettaja, Johtaja Kasvatustieteiden laitos +358504413677
RUU C240.1 leena.halttunen@jyu.fi
Hanhimäki, Eija Projektitutkija Kasvatustieteiden laitos eija.h.hanhimaki@jyu.fi
Hautala, Paula Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358401811834
RUU C325 paula.j.hautala@jyu.fi
Havela-Jokinen, Jenni Koulutussuunnittelija Kasvatustieteiden laitos +358400247410
RUU D423.10 jenni.havela-jokinen@jyu.fi
Heiskanen, Noora Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358408053248
RUU C335.2 noora.j.heiskanen@jyu.fi
Honkanen, Sanni Tuntiopettaja Kasvatustieteiden laitos sanni.s.honkanen@jyu.fi
Hämäläinen, Elina Tohtorikoulutettava Kasvatustieteiden laitos +358408053352
RUU B341.3 elina.k.hamalainen@jyu.fi
Hämäläinen, Raija Professori Kasvatustieteiden laitos +358407442611
RUU A334 raija.h.hamalainen@jyu.fi
Hännikäinen, Maritta Professori emerita Kasvatustieteiden laitos +358456519616
maritta.hannikainen@jyu.fi
Iisakka, Riikka Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos riikka.j.iisakka@jyu.fi
Ikonen, Tuomas Tuntiopettaja Kasvatustieteiden laitos
Ikävalko, Heini Tutkijatohtori Kasvatustieteiden laitos +358408053623
heini.a.ikavalko@jyu.fi
Johansson, Aila Tuntiopettaja Kasvatustieteiden laitos
Jäppinen, Aini-Kristiina Professori Kasvatustieteiden laitos +358408054253
RUU D436 aini-kristiina.jappinen@jyu.fi
Järvensivu, Anu Yliopistonlehtori Kasvatustieteiden laitos +358401511952
RUU A320 anu.k.jarvensivu@jyu.fi
Kainulainen, Johanna Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358405233913
RUU D222.11 johanna.kainulainen@jyu.fi
Kalliokoski, Joonas Tutkimusavustaja Kasvatustieteiden laitos
Kautto-Knape, Erja Yliopistonopettaja Kasvatustieteiden laitos +358408053625
RUU D222.4 erja.k.kautto-knape@jyu.fi
Keronen, Sara Projektitutkija Kasvatustieteiden laitos +358403585319
RUU B320.4 sara.e.keronen@jyu.fi
Koivisto, Sanna Koulutussuunnittelija Kasvatustieteiden laitos +358406824185
RUU D432.4 sanna.k.koivisto@jyu.fi