Jyväskylän yliopiston kirjasto

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

240 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Aalto, Sanni-Leea Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358403573535
YA D217.1 sanni.lh.aalto@jyu.fi
Aaltonen, Sari Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358445662805
YA C322.1 sari.a.aaltonen@jyu.fi
Aho, Vesa Pekka Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053938
YA B212.1 vesa.p.aho@jyu.fi
Ahonen, Hanna Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos hanna.s.ahonen@jyu.fi
Ahonen, Juha Laboratoriomestari Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358504432354
YA D311.1 juha.t.ahonen@jyu.fi
Ambrosio Leal Dutra, Lara Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos YA D214.1 lara.l.ambrosio-leal-dutra@student.jyu.fi
Antenucci, Lina Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos lina.antenucci@jyu.fi
Ashrafi, Roghaieh Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos roghaieh.ashrafi@jyu.fi
Besong Epse Ndika, Jane Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358404804121
YA C223.3 jane.e.besong-epse-ndika@jyu.fi
Björlund, Annina Tekninen avustaja Bio- ja ympäristötieteiden laitos annina.bjorlund@gmail.com
Bruneaux, Matthieu Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos matthieu.d.bruneaux@jyu.fi
Burdfield-Steel, Emily Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408054653
YA C420.1 emily.r.burdfield-steel@jyu.fi
Calhim, Sara Akatemiatutkija Bio- ja ympäristötieteiden laitos sara.calhim@jyu.fi
Chowdhury, Motiur Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos motiur.chowdhury@jyu.fi
De Freitas Almeida, Gabriel Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053917
YA B210.1 gabriel.m.almeida@jyu.fi
De Pasqual, Chiara Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos chiara.c.depasqual@jyu.fi
Elo, Merja Tuntiopettaja Bio- ja ympäristötieteiden laitos merja.t.elo@jyu.fi
Eriksson, Andreas Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358400234609
YA C115.1 andreas.n.m.eriksson@jyu.fi
Eyvindson, Kyle Yliopistotutkija Bio- ja ympäristötieteiden laitos YA C320.1 kyle.j.eyvindson@jyu.fi
Franz, Ole Tekninen avustaja Bio- ja ympäristötieteiden laitos YA D213.1 ole.x.franz@jyu.fi
Frilander, Veera Välinehoitaja Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053910
YA C222.1 veera.e.frilander@jyu.fi
Fromhage, Lutz Akatemiatutkija Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358404834256
YA C415.1 lutz.fromhage@jyu.fi
Galarza, Juan Yliopistotutkija Bio- ja ympäristötieteiden laitos YA C423.1 juan.galarza@jyu.fi
Garg, Kunal Tohtorikoulutettava Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053317
kunal.k.garg@jyu.fi
Gilbert, Leona Yliopistonlehtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053859
YA C216.1 leona.k.gilbert@jyu.fi
Gordon, Swanne Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358401923479
YA C426.1 swanne.gordon@jyu.fi
Haapakoski, Marko Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos marko.j.haapakoski@jyu.fi
Haataja, Tatu Tutkijatohtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053321
YA C216.2 tatu.j.k.haataja@jyu.fi
Haimi, Jari Lehtori Bio- ja ympäristötieteiden laitos +358408053861
YA C313.2 jari.m.haimi@jyu.fi
Hakanen, Satu Projektitutkija Bio- ja ympäristötieteiden laitos satu.a.hakanen@student.jyu.fi