Jyväskylän yliopiston kirjasto - kirjasto keskellä kampusta

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

590 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Aalto, Jutta Koulutussuunnittelija Yliopistopalvelut +358408053109
Kärki6 Ab350.1 jutta.aalto@jyu.fi
Aalto, Johannes Markkinointisuunnittelija Asiantuntijapalvelut +358408054466
C 123 johannes.y.n.aalto@jyu.fi
Ahlholm, Tellervo Controller Yliopistopalvelut +358503365408
T 443.4 tellervo.ahlholm@jyu.fi
Aho, Tiina Hallintojohtajan assistentti Yliopistopalvelut +358408054400
C tiina.aho@jyu.fi
Aho, Leila Matkasihteeri Yliopistopalvelut +358401697931
Kärki6 Ab356 leila.aho@jyu.fi
Aho-Laitinen, Sirkka Henkilöstöasiantuntija Yliopistopalvelut +358400248065
T 460 sirkka.m.aho-laitinen@jyu.fi
Ahola, Anssi Käytönsuunnittelija IT-palvelut +358505649018
MaD 225 anssi.ahola@jyu.fi
Ahonen, Kirsi Hankesihteeri Yliopistopalvelut +358408053089
Ag C433.3 kirsi.a.ahonen@jyu.fi
Ahoniemi, Sanna Tiiminvetäjä Yliopistopalvelut +358408054853
T 358 ja YFL 218 sanna.m.ahoniemi@jyu.fi
Ahvenniemi, Erkki Suunnittelija IT-palvelut +358503523007
X 125 erkki.a.ahvenniemi@jyu.fi
Airio, Maija Koulutussuunnittelija Yliopistopalvelut +358408054560
RUU B224.2 maija.airio@jyu.fi
Aittola, Marko Tutkimusrahoituksen asiantuntija Asiantuntijapalvelut +358407267865
marko.aittola@chydenius.fi
Alioravainen, Juha Asiakastuen päällikkö IT-palvelut +358504280816
MaD 123 juha.n.alioravainen@jyu.fi
Allonen, Hanne Tietoasiantuntija Yliopistopalvelut +358400247433
C 132.5 hanne.allonen@jyu.fi
Antila, Petri IT-tukihenkilö IT-palvelut +358503956018
Ag B503 petri.m.antila@jyu.fi
Anttilainen, Sanna Johtava lakimies Yliopistopalvelut +358504432367
C sanna.anttilainen@jyu.fi
Anttonen, Tapio Suunnittelija Yliopistopalvelut +358400248078
C 321.4 tapio.anttonen@jyu.fi
Anttonen, Pasi Projektipäällikkö Yliopistopalvelut +358400248066
T 453a pasi.anttonen@jyu.fi
Argillander, Teijo Suunnittelija IT-palvelut +358401437206
Ag B335.3 teijo.j.argillander@jyu.fi
Arovaara, Jenni Taloussihteeri Yliopistopalvelut +358408053419
OPK 120 jenni.m.arovaara@jyu.fi
Arvonen, Pia Kansainvälisten asioiden suunnittelija Yliopistopalvelut +358408053584
Ag C323.1A pia.m.arvonen@jyu.fi
Asunmaa, Päivi Tietojärjestelmäsuunnittelija IT-palvelut +358504273052
MaD 127 paivi.asunmaa@jyu.fi
Auer, Antti Tietohallintopäällikkö Yliopistopalvelut +358503761200
C 121.1 antti.auer@jyu.fi
Aumanen, Viivi-Maija Tietoasiantuntija Yliopistopalvelut +358408054732
C 132.4 viivi.aumanen@jyu.fi
Autio, Mika IT-tukihenkilö IT-palvelut +358504280800
X 125 mika.autio@jyu.fi
Bene, Mónika Opiskelijalähettiläs Asiantuntijapalvelut monika.m.bene@student.jyu.fi
Blomster-Tanttu, Nina Matkasihteeri Yliopistopalvelut +358408053028
T 350.13 nina.c.blomster-tanttu@jyu.fi
Boman, Toni Tulostusoperaattori Yliopistopaino +358408053656
toni.boman@jyu.fi
Cieslak, Marko Tuntiopettaja Asiantuntijapalvelut makrcies@jyu.fi
Dahlström, Auli Suunnittelija Yliopistopalvelut RUU D224.4 auli.dahlstrom@jyu.fi