Jyväskylän yliopiston kirjasto - kirjasto keskellä kampusta

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

612 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Aalto, Jutta Koulutussuunnittelija Koulutuspalvelut +358408053109
Kärki6 Ab350.1 jutta.aalto@jyu.fi
Aavansalo, Jenni-Hannele Sihteeri Palvelukeskus +358408054882
Ag C431.2 jenni-hannele.jh.aavansalo@jyu.fi
Ahlholm, Tellervo Controller Talouspalvelut +358503365408
T 443.4 tellervo.ahlholm@jyu.fi
Aho, Tiina Johdon assistentti Yliopistopalvelut +358408054400
C tiina.aho@jyu.fi
Aho, Leila Matkasihteeri Palvelukeskus +358401697931
Kärki6 Ab356 leila.aho@jyu.fi
Aho-Laitinen, Sirkka Henkilöstöasiantuntija Henkilöstöpalvelut +358400248065
T 460 sirkka.m.aho-laitinen@jyu.fi
Ahokas, Eine Siivooja Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408054547
eine.i.ahokas@jyu.fi
Ahola, Anssi Käytönsuunnittelija IT-palvelut +358505649018
MaD 225 anssi.ahola@jyu.fi
Ahola, Susanna Siivooja Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408054597
Ag A133.3 susanna.r.ahola@jyu.fi
Ahonen, Kirsi Hankesihteeri Palvelukeskus +358408053089
Ag C433.3 kirsi.a.ahonen@jyu.fi
Ahoniemi, Sanna Tiiminvetäjä Palvelukeskus +358408054853
T 358 ja YFL 218 sanna.m.ahoniemi@jyu.fi
Ahvenniemi, Erkki Suunnittelija IT-palvelut +358503523007
X 125 erkki.a.ahvenniemi@jyu.fi
Airio, Maija Koulutussuunnittelija Koulutuspalvelut +358408054560
RUU B224.2 maija.airio@jyu.fi
Aitta-aho, Inkeri Siivooja Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408054797
L 121 inkeri.e.aitta-aho@jyu.fi
Aittola, Marko Tutkimusrahoituksen asiantuntija Tutkimus- ja kampuspalvelut +358407267865
marko.aittola@chydenius.fi
Alioravainen, Juha Asiakastuen päällikkö IT-palvelut +358504280816
Ag B323.2 juha.n.alioravainen@jyu.fi
Antila, Petri It-tukihenkilö IT-palvelut +358503956018
Ag B503 petri.m.antila@jyu.fi
Anttilainen, Sanna Johtava lakimies Yliopistopalvelut +358504432367
C sanna.anttilainen@jyu.fi
Anttonen, Tapio Suunnittelija Strateginen kehittäminen +358400248078
C 321.4 tapio.anttonen@jyu.fi
Anttonen, Pasi Projektipäällikkö Henkilöstöpalvelut +358400248066
T 453 pasi.anttonen@jyu.fi
Aranko, Arno Tekninen avustaja Strateginen kehittäminen arno.j.aranko@jyu.fi
Argillander, Teijo Suunnittelija IT-palvelut +358401437206
Ag B335.3 teijo.j.argillander@jyu.fi
Arve, Soile Siivouspalveluohjaaja Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408054798
X 238 soile.m.arve@jyu.fi
Arvonen, Pia Suunnittelija Koulutuspalvelut +358408053584
Ag C323.1A pia.m.arvonen@jyu.fi
Asikainen, Martti Vahtimestari Tutkimus- ja kampuspalvelut +358503956013
B 114 martti.h.j.asikainen@jyu.fi
Asunmaa, Päivi Tietojärjestelmäsuunnittelija IT-palvelut +358504273052
Ag B503 paivi.asunmaa@jyu.fi
Aumanen, Viivi-Maija Tietoasiantuntija Strateginen kehittäminen +358408054732
C 132.4 viivi.aumanen@jyu.fi
Autio, Mika It-tukihenkilö IT-palvelut +358504280800
X 125 mika.autio@jyu.fi
Autio-Pisto, Merja Siivooja Tutkimus- ja kampuspalvelut +358408054598
MaD 176 merja.p.h.autio-pisto@jyu.fi
Bene, Mónika Opiskelijalähettiläs Tutkimus- ja kampuspalvelut monika.m.bene@student.jyu.fi