Jyväskylän yliopiston kirjasto - kirjasto keskellä kampusta

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

15 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Alakoski, Birgitta Koulutussihteeri Niilo Mäki Instituutti +358503761209
birgitta.alakoski@nmi.fi
Eloranta Anna-Kaija Tutkija Niilo Mäki Instituutti +358505915502
anna-kaija.eloranta@nmi.fi
Eskola, Lasse Koulutussihteeri Niilo Mäki Instituutti +358504280819
lasse.eskola@nmi.fi
Heinonen, Johanna Psykologi Niilo Mäki Instituutti +358142667569
johanna.heinonen@nmi.fi
Hintikka, Kirsi Henkilöstöassistentti Niilo Mäki Instituutti +358504285269
kirsi.hintikka@nmi.fi
Hytönen, Teemu Toimistosihteeri Niilo Mäki Instituutti +358400248142
teemu.hytonen@nmi.fi
Jalonen, Adrienn Niilo Mäki Instituutti adrienn.a.abonyi@jyu.fi
Kultti-Lavikainen Nina Klinikan vastaava psykologi Niilo Mäki Instituutti +358142667568
nina.kultti-lavikainen@nmi.fi
Latvala, Juha-Matti Niilo Mäki Instituutti +358504414043
juha-matti.latvala@nmi.fi
Leppänen, Ulla Psykologi Niilo Mäki Instituutti +358142667570
ulla.leppanen@nmi.fi
Niilo Mäki Instituutti, Vaihde Niilo Mäki Instituutti +358102292990
Rintanen, Maria Koulutussuunnittelija Niilo Mäki Instituutti maria.rintanen@nmi.fi
Ronimus, Miia Tutkijatohtori Niilo Mäki Instituutti +358408053568
Ag B423.3 miia.ronimus@jyu.fi
Salmi Paula Tutkija Niilo Mäki Instituutti +358405408736
paula.salmi@nmi.fi
Telefax, Niilo Mäki instituutti Niilo Mäki Instituutti +358102292291