Jyväskylän yliopiston kirjasto - kirjasto keskellä kampusta

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

87 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Alho, Sirkka Yliopistonopettaja Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358403530920
sirkka.alho@chydenius.fi
Anttonen, Sanna Yliopistonopettaja Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358408054408
KYC 121 sanna.anttonen@chydenius.fi
Asplund, Tina Koulutussuunnittelija Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358400179604
KYC 442 tina.asplund@chydenius.fi
Björkgren, Magnus Projektipäällikkö Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358407476418
KYC 447 magnus.bjorkgren@chydenius.fi
Borg, Frank Projektitutkija Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358408448376
KYC 454 frank.borg@chydenius.fi
Hakala, Juha Professori Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358407518028
KYC 230 juha.hakala@chydenius.fi
Hakala, Ismo Professori Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358407518089
KYC 418 ismo.hakala@chydenius.fi
Harald, Mari Suunnittelija Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358408372368
KYC 362 mari.harald@chydenius.fi
Hatakka, Sofia Laboratorioinsinööri Kokkolan yliopistokeskus Chydenius soeshata@jyu.fi
Hiitola, Johanna Yliopistotutkija Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358405759908
johanna.j.hiitola@jyu.fi
Hirvilammi, Tuuli Tutkijatohtori Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358407086850
tuuli.hirvilammi@chydenius.fi
Hongell, Timo Projektitutkija Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358404802715
KYC 432 timo.hongell@chydenius.fi
Honkanen, Risto Yliopistonlehtori Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358406526416
KYC 413 risto.honkanen@chydenius.fi
Hyttinen, Pertti Tutkimusamanuenssi Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358400282644
KYC 339 pertti.hyttinen@chydenius.fi
Härmänmaa, Tuomo Projektitutkija Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358408368706
KYC 436 tuomo.harmanmaa@chydenius.fi
Ihalainen, Jukka Laboratorioinsinööri Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358407582057
KYC 414 jukka.ihalainen@chydenius.fi
Ilmonen, Kari Yliopistotutkija Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358406526534
KYC 344 kari.ilmonen@chydenius.fi
Impiö, Pentti Erikoissuunnittelija Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358405618281
KYC 215 pentti.impio@chydenius.fi
Isosomppi, Leena Yliopistonlehtori Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358408054415
KYC 217 leena.isosomppi@chydenius.fi
Jansson, Johan Projektitutkija Kokkolan yliopistokeskus Chydenius johan.jansson@jyu.fi
Jokela, Anne Kehittämispäällikkö Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358405523906
KYC 317 anne.jokela@chydenius.fi
Kaipainen, Jouni Yliopistotutkija Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358408054416
KYC 348 jouni.kaipainen@chydenius.fi
Kankainen, Tomi Tuntiopettaja Kokkolan yliopistokeskus Chydenius tomi.k.kankainen@jyu.fi
Kauppila, Samppa Laboratorioteknikko Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358404802007
sammatjo@jyu.fi
Kauppinen, Toni Laboratorioinsinööri Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358406612941
KYC 247 toni.kauppinen@chydenius.fi
Keränen, Janne Projektitutkija Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358408259117
KYC 437 janne.keranen@chydenius.fi
Kivelä, Ilkka Projektipäällikkö Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358407710482
KYC 434 ilkka.kivela@chydenius.fi
Kivinen, Paula Koulutuspäällikkö Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358405148751
KYC 359 paula.kivinen@chydenius.fi
Klemets, Joakim Tutkijatohtori Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358405447010
joakim.klemets@chydenius.fi
Kniivilä-Kupila, Terhi Koulutussuunnittelija Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358405147485
KYC 238 terhi.kniivila@chydenius.fi