Jyväskylän yliopiston kirjasto - kirjasto keskellä kampusta

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

298 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Aalto, Tuomas Tuntiopettaja Informaatioteknologian tiedekunta
Abdi Mahmoudaliloo, Younes Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408054892
younes.abdi@jyu.fi
Abrahamsson, Pekka Professori Informaatioteknologian tiedekunta +358405415929
Ag D525.3 pekka.abrahamsson@jyu.fi
Ahonen, Annu Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta annu.e.ahonen@jyu.fi
Ainejärjestö Ynnä ry, Informaatioteknologian tiedekunta +358403582019
Ag C233.2
Alanko, Maria Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta +358408054674
Ag C521.2 maria.s.m.alanko@jyu.fi
Allen, Marika Suunnittelija Informaatioteknologian tiedekunta marika.j.allen@jyu.fi
Allonen, Severi Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta severi.a.allonen@jyu.fi
Annala, Leevi Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta
Asghar, Muhammad Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358504497760
Ag B423.3 muhammad.z.asghar@jyu.fi
Auvinen, Annemari Yliopistonopettaja Informaatioteknologian tiedekunta +358400248115
Ag C434.2 annemari.k.auvinen@jyu.fi
Bogulean, Vadim Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta +358406626891
vadim.v.bogulean@jyu.fi
Braithwaite, Billy Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta billy.h.v.braithwaite@jyu.fi
Calderón, Oscar Tuntiopettaja Informaatioteknologian tiedekunta oscar.e.calderon@jyu.fi
Chang, Zheng Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408054143
zheng.chang@jyu.fi
Cherenet, Zerayaeqob Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta
Clements, Kati Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358503956014
Ag D512.1 kati.clements@jyu.fi
Cochez, Michael Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +4915904126533
michael.cochez@jyu.fi
Cong, Fengyu Junior Visiting Professor Informaatioteknologian tiedekunta fengyu.cong@jyu.fi
Costin, Andrei Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408055150
Ag C334.2 andrei.costin@jyu.fi
Ekonoja, Antti Yliopistonopettaja Informaatioteknologian tiedekunta +358408053257
Ag C522.3 antti.j.ekonoja@jyu.fi
Erkkilä, Anna-Leena Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta +358408054353
Ag C413.3 anna-leena.j.erkkila@jyu.fi
Eskelinen, Matti Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta +358406725053
matti.a.eskelinen@student.jyu.fi
Forsman, Juhani Laboratoriopäällikkö Informaatioteknologian tiedekunta +358405658907
Ag D126.1 juhani.j.forsman@jyu.fi
Frank, Lauri Tutkimusprofessori Informaatioteknologian tiedekunta +358503761208
Ag B437.2 lauri.frank@jyu.fi
Ghanbari, Hadi Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta hadi.ghanbari@jyu.fi
Grahn, Hilkka Yliopistonopettaja Informaatioteknologian tiedekunta +358408053342
Ag D523.3 hilkka.grahn@jyu.fi
Hakala, Taina Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta taina.v.hakala@jyu.fi
Hakanen, Jussi Yliopistotutkija Informaatioteknologian tiedekunta +358408053260
Ag C426.3 jussi.hakanen@jyu.fi
Hakola, Anna-Maria Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta anna.m.hakola@student.jyu.fi