Jyväskylän yliopiston kirjasto - kirjasto keskellä kampusta

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

459 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Abdi Mahmoudaliloo, Younes Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408054892
younes.abdi@jyu.fi
Abrahamsson, Pekka Professori Informaatioteknologian tiedekunta +358405415929
Ag D525.3 pekka.abrahamsson@jyu.fi
Ahapainen, Atte Opiskelija Informaatioteknologian tiedekunta atte.s.ahapainen@student.jyu.fi
Ahonen, Annu Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta annu.e.ahonen@student.jyu.fi
Ahonen, Mika Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta mika.j.ahonen@student.jyu.fi
Ainejärjestö Ynnä ry, Informaatioteknologian tiedekunta +358403582019
Ag C233.2
Alanko, Maria Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta +358408054674
Ag C521.2 maria.s.m.alanko@jyu.fi
Alho, Toni Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta toni.m.o.alho@jyu.fi
Allen, Marika Suunnittelija Informaatioteknologian tiedekunta marika.j.allen@jyu.fi
Allonen, Severi Opiskelija Informaatioteknologian tiedekunta severi.a.allonen@student.jyu.fi
Ambaye, Michael Opiskelija Informaatioteknologian tiedekunta michael.a.ambaye@student.jyu.fi
Annala, Leevi Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta leevi.a.annala@student.jyu.fi
Arvio, Ville Opiskelija Informaatioteknologian tiedekunta
Asghar, Muhammad Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358504497760
Ag B423.3 muhammad.z.asghar@jyu.fi
Asp, Tomi Opiskelija Informaatioteknologian tiedekunta tomi.j.asp@student.jyu.fi
Asp, Jali Opiskelija Informaatioteknologian tiedekunta jali.p.a.asp@student.jyu.fi
Auvinen, Annemari Yliopistonopettaja Informaatioteknologian tiedekunta +358400248115
Ag C434.2 annemari.k.auvinen@jyu.fi
Barker, Cory Opiskelija Informaatioteknologian tiedekunta david.c.barker@student.jyu.fi
Björk, Niklas Opiskelija Informaatioteknologian tiedekunta niklas.a.bjork@student.jyu.fi
Braithwaite, Billy Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta billy.h.v.braithwaite@jyu.fi
Brandt, Emma Opiskelija Informaatioteknologian tiedekunta emma.n.brandt@student.jyu.fi
Calderón, Oscar Opiskelija Informaatioteknologian tiedekunta oscar.e.calderon@student.jyu.fi
Chang, Zheng Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408054143
zheng.chang@jyu.fi
Cherenet, Zerayaeqob Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta zekeymen@gmail.com
Clements, Kati Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358503956014
Ag D512.1 kati.clements@jyu.fi
Cochez, Michael Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +4915904126533
michael.cochez@jyu.fi
Cong, Fengyu Junior Visiting Professor Informaatioteknologian tiedekunta fengyu.cong@jyu.fi
Costin, Andrei Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408055150
Ag C334.2 andrei.costin@jyu.fi
Ekonoja, Antti Yliopistonopettaja Informaatioteknologian tiedekunta +358408053257
Ag C522.3 antti.j.ekonoja@jyu.fi
Erkkilä, Anna-Leena Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta +358408054353
Ag C413.3 anna-leena.j.erkkila@jyu.fi