Jyväskylän yliopiston kirjasto - kirjasto keskellä kampusta

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

442 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Abdi Mahmoudaliloo, Younes Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408054892
younes.abdi@jyu.fi
Abrahamsson, Pekka Professori Informaatioteknologian tiedekunta +358405415929
Ag D525.3 pekka.abrahamsson@jyu.fi
Ahapainen, Atte Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta atte.s.ahapainen@student.jyu.fi
Ahonen, Mika Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta mika.j.ahonen@student.jyu.fi
Ainejärjestö Ynnä ry, Informaatioteknologian tiedekunta +358403582019
Ag C233.2
Ajo, Tarja Informaatioteknologian tiedekunta tarja.e.ajo@student.jyu.fi
Ala-Kitula, Anniina Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta anniina.e.ala-kitula@jyu.fi
Alanko, Maria Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta maria.s.m.alanko@student.jyu.fi
Aliranta, Kari Informaatioteknologian tiedekunta kari.p.aliranta@student.jyu.fi
Allonen, Severi Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta severi.a.allonen@student.jyu.fi
Ambaye, Michael Harjoittelija Informaatioteknologian tiedekunta michael.a.ambaye@student.jyu.fi
Annala, Leevi Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta leevi.a.annala@student.jyu.fi
Arvio, Ville Tuntiopettaja Informaatioteknologian tiedekunta ville.j.arvio@student.jyu.fi
Asghar, Muhammad Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358504497760
Ag B423.3 muhammad.z.asghar@jyu.fi
Asp, Jali Tuntiopettaja Informaatioteknologian tiedekunta jali.p.a.asp@student.jyu.fi
Auvinen, Annemari Koulutuspäällikkö Informaatioteknologian tiedekunta +358400248115
Ag C431.2 annemari.k.auvinen@jyu.fi
Barker, Cory Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta david.c.barker@student.jyu.fi
Behravan, Hamid Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta hamid.h.behravan@jyu.fi
Bergström, Jesper Informaatioteknologian tiedekunta jesper.j.bergstrom@student.jyu.fi
Björk, Niklas Tekninen avustaja Informaatioteknologian tiedekunta niklas.a.bjork@student.jyu.fi
Braithwaite, Billy Projektitutkija Informaatioteknologian tiedekunta billy.h.v.braithwaite@jyu.fi
Brandt, Emma Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta emma.n.brandt@student.jyu.fi
Brigatti, Joni Informaatioteknologian tiedekunta joni.j.brigatti@student.jyu.fi
Chang, Zheng Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408054143
zheng.chang@jyu.fi
Cherenet, Zerayaeqob Mengesha Harjoittelija Informaatioteknologian tiedekunta zerayaeqob.m.cherenet@student.jyu.fi
Chugh, Tinkle Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408053131
Ag C426.1 tinkle.t.chugh@jyu.fi
Ciszek, Peter Informaatioteknologian tiedekunta peter.m.ciszek@student.jyu.fi
Clements, Kati Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358503956014
Ag D512.1 kati.clements@jyu.fi
Cochez, Michael Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +4915904126533
michael.cochez@jyu.fi
Costin, Andrei Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta +358408055150
Ag C334.2 andrei.costin@jyu.fi