Jyväskylän yliopiston kirjasto - kirjasto keskellä kampusta

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

109 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Ahola, Anssi Käytönsuunnittelija IT-palvelut +358505649018
MaD 225 anssi.ahola@jyu.fi
Ahvenniemi, Erkki Suunnittelija IT-palvelut +358503523007
X 125 erkki.a.ahvenniemi@jyu.fi
Alioravainen, Juha Asiakastuen päällikkö IT-palvelut +358504280816
MaD 123 juha.n.alioravainen@jyu.fi
Antila, Petri IT-tukihenkilö IT-palvelut +358503956018
Ag B503 petri.m.antila@jyu.fi
Argillander, Teijo Suunnittelija IT-palvelut +358401437206
Ag B335.3 teijo.j.argillander@jyu.fi
Asunmaa, Päivi Tietojärjestelmäsuunnittelija IT-palvelut +358504273052
MaD 127 paivi.asunmaa@jyu.fi
Autio, Mika IT-tukihenkilö IT-palvelut +358504280800
X 125 mika.autio@jyu.fi
Emaus, Sari Atk-suunnittelija IT-palvelut +358400690219
X 125 sari.emaus@jyu.fi
Haapalo, Pasi Järjestelmäsuunnittelija IT-palvelut +358503003869
MaD 111 pasi.haapalo@jyu.fi
Hakala, Tommi IT-asiantuntija IT-palvelut +358408053267
Ag B333.3 tommi.ia.hakala@jyu.fi
Hartikainen, Jukka Erikoistutkija (atk) IT-palvelut jukka.p.hartikainen@jyu.fi
Haveri-Heikkilä, Matti Av-teknikko IT-palvelut +358503610978
X 326 matti.haveri-heikkila@jyu.fi
Hirvonen, Ari Digijohtaja IT-palvelut +358405045891
Ag B323.3 ari.p.hirvonen@jyu.fi
Honkanen, Juhani Projektipäällikkö IT-palvelut +358400247997
Ag B334.2 juhani.honkanen@jyu.fi
Hukkanen, Minna Järjestelmäsuunnittelija IT-palvelut +358408055118
Ag B333.3 minna.h.hukkanen@jyu.fi
Huurre, Mika Verkkosuunnittelija IT-palvelut +358500643215
MaD 120 mika.j.huurre@jyu.fi
Hägglund, Marko It-päällikkö IT-palvelut +358407710338
KYC 338 marko.hagglund@chydenius.fi
Hämäläinen, Leila Asiakasneuvoja IT-palvelut +358505530970
X 125 leila.h.hamalainen@jyu.fi
Hänninen, Jarkko IT-tukihenkilö IT-palvelut +358405757935
N 2003 jarkko.hanninen@jyu.fi
Juuti, Tanja IT-tukihenkilö IT-palvelut tanja.i.juuti@student.jyu.fi
Juutilainen, Hannes Järjestelmäsuunnittelija IT-palvelut +358503278987
MaD 106 hannes.p.juutilainen@jyu.fi
Järvinen, Jukka Järjestelmäsuunnittelija IT-palvelut +358505186286
MaD 208 jukka.e.jarvinen@jyu.fi
Kallio, Liisa Suunnittelija IT-palvelut +358408053146
Ag B336.3 liisa.kallio@jyu.fi
Kalpio, Olli Atk-suunnittelija IT-palvelut +358503003428
OPK K18.1 olli.p.kalpio@jyu.fi
Karppinen, Valtteri Sovellussuunnittelija IT-palvelut valtteri.j.karppinen@student.jyu.fi
Karvinen, Timo Suunnittelija IT-palvelut +358408055196
timo.y.h.karvinen@jyu.fi
Kastari, Ville Suunnittelija IT-palvelut +358408054002
Ag B333.1 ville.a.kastari@jyu.fi
Kinnunen, Pekka IT-tukihenkilö IT-palvelut +358408054557
X 125 pekka.s.kinnunen@jyu.fi
Kolehmainen, Mikko IT-tukihenkilö IT-palvelut +358400679800
Ag B335.2 mikko.m.kolehmainen@jyu.fi
Koljander, Mikko Järjestelmäsuunnittelija IT-palvelut +358503610998
MaD 235 mikko.j.koljander@jyu.fi