Jyväskylän yliopiston kirjasto - kirjasto keskellä kampusta

Rajaa hakua:

Jos yhteystiedoissa on virhe, ole hyvä ja lähetä korjauspyyntö yhteystietojen muutoslomakkeella.

Hakutulokset

98 kohdetta vastaa hakuasi.
Nimi Nimike Organisaatio Puhelin Lyhytnumero Huone Sähköpostiosoite
Ahokas, Anne-Mari Kirjastosihteeri Avoimen tiedon keskus +358505222372
Y K317 anne-mari.ahokas@jyu.fi
Alanen, Emmi Tekninen avustaja Avoimen tiedon keskus emmi.m.alanen@jyu.fi
Blomster, Anna Asiakaspalvelusihteeri Avoimen tiedon keskus +358408053435
anna.k.blomster@jyu.fi
Crawford, Barbara Koordinaattori Avoimen tiedon keskus +358408053662
Ag D324.1 barbara.crawford@jyu.fi
Elomaa, Eila Kirjastonhoitaja Avoimen tiedon keskus +358505818364
Y K317 eila.elomaa@jyu.fi
Haapalahti, Marjo Kirjastosihteeri Avoimen tiedon keskus +358408053784
Ag D301 marjo.haapalahti@jyu.fi
Hakanen, Miia Julkaisusuunnittelija Avoimen tiedon keskus +358408053785
Ag D323.2 miia.hakanen@jyu.fi
Harjuniemi, Marja-Leena Informaatikko Avoimen tiedon keskus +358400405806
Ag D323.1 marjaleena.harjuniemi@jyu.fi
Harmoinen, Tuula Kirjastosihteeri Avoimen tiedon keskus +358408053787
Y K314 tuula.harmoinen@jyu.fi
Hautala, Timo Julkaisutoimittaja Avoimen tiedon keskus +358408054487
Ag D326.1 timo.hautala@jyu.fi
Heiniluoma, Hannamari Informaatikko Avoimen tiedon keskus +358406103952
Ag D326.1 hannamari.h.heiniluoma@jyu.fi
Heinänen, Anne Kirjastosihteeri Avoimen tiedon keskus +358505919530
Ag D301 anne.k.heinanen@jyu.fi
Hirvi, Harri Kirjastosihteeri Avoimen tiedon keskus +358505818356
G 207 harri.hirvi@jyu.fi
Huupponen, Rosa Tekninen avustaja Avoimen tiedon keskus rosa.m.huupponen@jyu.fi
Hyvönen, Marja-Liisa Museoamanuenssi Avoimen tiedon keskus +358405272802
G 105 marja-liisa.hyvonen@jyu.fi
Häkkinen, Veli-Matti Sovellussuunnittelija Avoimen tiedon keskus +358503854841
Ag D326.2 veli-matti.hakkinen@jyu.fi
Hämynen, Leeni Tekninen avustaja Avoimen tiedon keskus
Häyrinen, Ari Tietojärjestelmäasiantuntija Avoimen tiedon keskus +358408054520
Ag D326.2 ari.hayrinen@jyu.fi
Höijer, Vesa Kirjastosihteeri Avoimen tiedon keskus +358408053791
Y K315 vesa.hoijer@jyu.fi
Hölttä, Tuula Kirjastosihteeri Avoimen tiedon keskus +358408053792
MaA 218B tuula.holtta@jyu.fi
Ikonen, Arto Informaatikko Avoimen tiedon keskus +358408053793
Ag D323.3 arto.ikonen@jyu.fi
Janhonen, Olli Kirjastosihteeri Avoimen tiedon keskus +358505818365
MaA 223 olli.janhonen@jyu.fi
Javanainen, Riikka Suunnittelija Avoimen tiedon keskus +358408053263
G 110 riikka.p.javanainen@jyu.fi
Järvinen, Annikki Kirjastonhoitaja Avoimen tiedon keskus +358503109963
MaA 218 annikki.s.jarvinen@jyu.fi
Kallimo, Seija Asiakaspalvelusihteeri Avoimen tiedon keskus +358408053825
G 208 seija.p.kallimo@jyu.fi
Kapanen, Kaija Kirjastosihteeri Avoimen tiedon keskus +358408053796
MaA 223 kaija.kapanen@jyu.fi
Kataja, Marjut Kirjastonhoitaja Avoimen tiedon keskus +358408053797
Y K313 marjut.kataja@jyu.fi
Keinänen, Anu Suunnittelija Avoimen tiedon keskus +358408353976
RUU A423 anu.j.keinanen@jyu.fi
Kinnunen, Johanna Informaatikko Avoimen tiedon keskus +358405659696
MaA 213B johanna.t.kinnunen@jyu.fi
Kirjasto, Julkaisujen myynti Avoimen tiedon keskus +358408053825
+358142603487
B 220 myynti@jyu.fi