Jyväskylä University Library

Restrict search:

Please use this form to send any corrections regarding the contact details.

Search results

73 items matching your criteria.
Name Title Organization Phone Short number Room Email
Aittola, Tiina Projektitutkija Chydenius, Soveltava kemia +358406695151
tiina.yla-kero@chydenius.fi
Alho, Sirkka Yliopistonopettaja Chydenius, Yhteiskuntatieteet 2 +358403530920
sirkka.alho@chydenius.fi
Anttonen, Sanna Yliopistonopettaja Chydenius, Avoin yliopisto +358408054408
KYC 121 sanna.anttonen@chydenius.fi
Asplund, Tina Koulutussuunnittelija Chydenius, Soveltava kemia +358400179604
KYC 442 tina.asplund@chydenius.fi
Björkgren, Magnus Projektipäällikkö Chydenius, Terveystieteet +358407476418
KYC 447 magnus.bjorkgren@chydenius.fi
Borg, Frank Projektitutkija Chydenius, Terveystieteet +358408448376
KYC 454 frank.borg@chydenius.fi
Hakala, Juha Professori Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358407518028
KYC 230
Hakala, Ismo Professori Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358407518089
KYC 418 ismo.hakala@jyu.fi
Harald, Mari Suunnittelija Chydenius, Kauppatieteet ja työelämän kehittämispalvelut +358408372368
KYC 362 mari.harald@chydenius.fi
Hongell, Timo Projektitutkija Chydenius, Informaatioteknologia +358404802715
KYC 432 timo.hongell@chydenius.fi
Honkanen, Risto Yliopistonlehtori Chydenius, Informaatioteknologia +358406526416
KYC 413 risto.honkanen@chydenius.fi
Hyttinen, Pertti Tutkimusamanuenssi Chydenius, Kauppatieteet ja työelämän kehittämispalvelut +358400282644
KYC 339 pertti.hyttinen@chydenius.fi
Härmänmaa, Tuomo Projektitutkija Chydenius, Informaatioteknologia +358408368706
KYC 436 tuomo.harmanmaa@chydenius.fi
Ihalainen, Jukka Laboratorioinsinööri Chydenius, Informaatioteknologia +358407582057
KYC 414 jukka.ihalainen@chydenius.fi
Ilmonen, Kari Yliopistotutkija Chydenius, Yhteiskuntatieteet 2 +358406526534
KYC 344 kari.ilmonen@chydenius.fi
Impiö, Pentti Erikoissuunnittelija Chydenius, Kasvatustieteet +358405618281
KYC 215 pentti.impio@chydenius.fi
Isosomppi, Leena Yliopistonlehtori Chydenius, Kasvatustieteet +358408054415
KYC 217 leena.isosomppi@chydenius.fi
Jansson, Johan Projektitutkija Chydenius, Informaatioteknologia johan.jansson@chydenius.fi
Jokela, Anne Kehittämispäällikkö Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +358405523906
KYC 317 anne.jokela@chydenius.fi
Jokinen, Katja Tuntiopettaja Chydenius, Avoin yliopisto
Kaipainen, Jouni Yliopistotutkija Chydenius, Kauppatieteet ja työelämän kehittämispalvelut +358408054416
KYC 348 jouni.kaipainen@chydenius.fi
Kivelä, Ilkka Projektipäällikkö Chydenius, Informaatioteknologia +358407710482
KYC 434 ilkka.kivela@chydenius.fi
Kivinen, Paula Koulutuspäällikkö Chydenius, Kauppatieteet ja työelämän kehittämispalvelut +358405148751
KYC 359 paula.j.kivinen@jyu.fi
Kniivilä-Kupila, Terhi Koulutussuunnittelija Chydenius, Kasvatustieteet +358405147485
KYC 238 terhi.kniivila-kupila@chydenius.fi
Kokkolan yliopistokeskus Chydenius, Vaihde Kokkolan yliopistokeskus Chydenius +35868294111
Kokkonen, Tuomo Yliopistonopettaja Chydenius, Yhteiskuntatieteet 2 +358400392110
KYC 331 tuomo.kokkonen@chydenius.fi
Kujala, Pekka Sovellussuunnittelija Chydenius, Informaatioteknologia +358408368532
KYC 435 pekka.kujala@chydenius.fi
Kupila, Riikka Projektitutkija Chydenius, Soveltava kemia riikka.lahti@chydenius.fi
Laine, Sanna Projektitutkija Chydenius, Informaatioteknologia +358406700078
sanna.laine@chydenius.fi
Lappalainen, Katja Tutkijatohtori Chydenius, Soveltava kemia katja.lappalainen@chydenius.fi