Jyväskylä University Library

Restrict search:

Please use this form to send any corrections regarding the contact details.

Search results

192 items matching your criteria.
Name Title Organization Phone Short number Room Email
Abdi Mahmoudaliloo, Younes Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta, Ohjelmisto- ja tietoliikennetekniikka +358408054892
younes.abdi@jyu.fi
Abrahamsson, Pekka Professori Informaatioteknologian tiedekunta, Tietojärjestelmätiede +358405415929
Ag C222.2 pekka.abrahamsson@jyu.fi
Afsar, Bekir Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta, Tieteellinen laskenta +358404809214
Ag C425.3 bekir.b.afsar@jyu.fi
Ahonen, Annu Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta, Koulutuksen excellence annu.e.ahonen@jyu.fi
Ainejärjestö Ynnä ry, Informaatioteknologian tiedekunta +358403582019
Ag C233.2
Annala, Leevi Tohtorikoulutettava Informaatioteknologian tiedekunta, Tieteellinen laskenta +358406766091
Ag C412.1 leevi.a.annala@jyu.fi
Auvinen, Annemari Yliopistonopettaja Informaatioteknologian tiedekunta, Koulutuksen excellence +358400248115
Ag C416.1 annemari.k.auvinen@jyu.fi
Chang, Zheng Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta, Ohjelmisto- ja tietoliikennetekniikka +358408054143
Ag C334.8 zheng.chang@jyu.fi
Clements, Kati Tutkimuskoordinaattori Informaatioteknologian tiedekunta, Tietojärjestelmätiede +358503956014
Ag D512.1 kati.clements@jyu.fi
Cochez, Michael Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta, Ohjelmisto- ja tietoliikennetekniikka +4915904126533
michael.cochez@jyu.fi
Cong, Fengyu Visiting Professor Informaatioteknologian tiedekunta fengyu.cong@jyu.fi
Costin, Andrei Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta, Ohjelmisto- ja tietoliikennetekniikka +358408055150
Ag C334.2 andrei.costin@jyu.fi
Ekonoja, Antti Yliopistonopettaja Informaatioteknologian tiedekunta, Koulutuksen excellence +358408053257
Ag C522.3 antti.j.ekonoja@jyu.fi
Erkkilä, Anna-Leena Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta, Tieteellinen laskenta +358408054353
Ag C413.3 anna-leena.j.erkkila@jyu.fi
Eskelinen, Matti Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta, Tieteellinen laskenta +358406725053
Ag C413.3 matti.a.eskelinen@jyu.fi
Feshchenko, Polina Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta, Tietojärjestelmätiede polina.p.feshchenko@jyu.fi
Forsman, Juhani Laboratoriopäällikkö Informaatioteknologian tiedekunta +358405658907
Ag D124.2 juhani.j.forsman@jyu.fi
Frank, Lauri Yliopistotutkija Informaatioteknologian tiedekunta, Tietojärjestelmätiede +358503761208
Ag C419.2 lauri.frank@jyu.fi
Grahn, Hilkka Tohtorikoulutettava Informaatioteknologian tiedekunta, Koulutusteknologia ja kognitiotiede +358408053342
Ag C526.2 hilkka.grahn@jyu.fi
Haapasaari, Juuli Opiskelijalähettiläs Informaatioteknologian tiedekunta, Koulutuksen excellence juuli.k.haapasaari@jyu.fi
Hakanen, Jussi Yliopistotutkija Informaatioteknologian tiedekunta, Tieteellinen laskenta +358408053260
Ag C426.3 jussi.hakanen@jyu.fi
Hakola, Anna-Maria Tohtorikoulutettava Informaatioteknologian tiedekunta, Tieteellinen laskenta anna.m.hakola@jyu.fi
Halonen, Vilho Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta, Tieteellinen laskenta vilho.h.b.halonen@jyu.fi
Halttunen, Veikko Yliopistonopettaja Informaatioteknologian tiedekunta, Koulutuksen excellence +358405324387
+358458733997
Ag D524.4 veikko.halttunen@jyu.fi
Hartmann, Martin Tutkijatohtori Informaatioteknologian tiedekunta, Ohjelmisto- ja tietoliikennetekniikka +358408054311
M 319 martin.hartmann@jyu.fi
Heilala, Ville Tohtorikoulutettava Informaatioteknologian tiedekunta, Koulutusteknologia ja kognitiotiede Ag C524.3 ville.s.heilala@jyu.fi
Heimbürger, Anneli Yliopistonlehtori Informaatioteknologian tiedekunta, Koulutuksen excellence +358504285271
Ag C415.1 anneli.a.heimburger@jyu.fi
Heinilä, Erkka Tohtorikoulutettava Informaatioteknologian tiedekunta, Ohjelmisto- ja tietoliikennetekniikka +358408054736
Ag B336.1 erkka.heinila@jyu.fi
Hiltunen, Leena Yliopistonopettaja Informaatioteknologian tiedekunta, Koulutuksen excellence +358408053262
Ag C523.3 leena.r.k.hiltunen@jyu.fi
Himmanen, Joonas Tutkimusavustaja Informaatioteknologian tiedekunta, Tietojärjestelmätiede joonas.e.himmanen@jyu.fi