Jyväskylä University Library

Restrict search:

Please use this form to send any corrections regarding the contact details.

Search results

113 items matching your criteria.
Name Title Organization Phone Short number Room Email
Ahola, Anssi Käytönsuunnittelija Digipalvelut +358505649018
Ag B312.4 anssi.ahola@jyu.fi
Ahola, Mikko Harjoittelija Digipalvelut mikko.p.ahola@jyu.fi
Ahvenniemi, Erkki Suunnittelija Digipalvelut +358503523007
X 125 erkki.a.ahvenniemi@jyu.fi
Alioravainen, Juha Asiakastuen päällikkö Digipalvelut +358504280816
Ag B323.2 juha.n.alioravainen@jyu.fi
Antila, Petri It-tukihenkilö Digipalvelut +358503956018
Ag B503 petri.m.antila@jyu.fi
Argillander, Teijo Suunnittelija Digipalvelut +358401437206
Ag B335.3 teijo.j.argillander@jyu.fi
Asunmaa, Päivi Tietojärjestelmäsuunnittelija Digipalvelut +358504273052
L 182 paivi.asunmaa@jyu.fi
Autio, Mika It-tukihenkilö Digipalvelut +358504280800
X 125 mika.autio@jyu.fi
Buivolov, Dmitri Sovellussuunnittelija Digipalvelut dmitri.e.buivolov@jyu.fi
Emaus, Sari Atk-suunnittelija Digipalvelut +358400690219
X 125 sari.emaus@jyu.fi
Haapalo, Pasi Järjestelmäsuunnittelija Digipalvelut +358503003869
Ag B321.1 pasi.haapalo@jyu.fi
Halttunen, Ville Suunnittelija Digipalvelut +358406108875
Ag B335.2 ville.t.halttunen@jyu.fi
Hasala, Veera Järjestelmäsuunnittelija Digipalvelut +358404842292
X 125 veera.m.hasala@jyu.fi
Haveri-Heikkilä, Matti Av-teknikko Digipalvelut +358503610978
A 133 matti.haveri-heikkila@jyu.fi
Heikkilä, Minna Digitaalisen transformaatiotoimiston päällikkö Digipalvelut +358504107351
minna.e.heikkila@jyu.fi
Hirvonen, Ari Digijohtaja Digipalvelut +358405045891
Ag B323.4 ari.p.hirvonen@jyu.fi
Honkanen, Juhani Projektipäällikkö Digipalvelut +358400247997
Ag B334.2 juhani.honkanen@jyu.fi
Hukkanen, Minna Järjestelmäsuunnittelija Digipalvelut +358408055118
Ag B333.3 minna.h.hukkanen@jyu.fi
Huurre, Mika Verkkosuunnittelija Digipalvelut +358500643215
MaD 120 mika.j.huurre@jyu.fi
Hägglund, Marko It-päällikkö Digipalvelut +358407710338
KYC 338 marko.s.hagglund@jyu.fi
Hämäläinen, Leila Asiakasneuvoja Digipalvelut +358505530970
L 170 leila.hamalainen@jyu.fi
Juuti, Tanja Suunnittelija Digipalvelut tanja.i.juuti@jyu.fi
Juutilainen, Hannes Järjestelmäsuunnittelija Digipalvelut +358503278987
Ag B321.2 hannes.p.juutilainen@jyu.fi
Järvinen, Jukka Järjestelmäsuunnittelija Digipalvelut +358505186286
Ag B313.3 jukka.e.jarvinen@jyu.fi
Kallio, Liisa Suunnittelija Digipalvelut +358408053146
Ag B336.3 liisa.kallio@jyu.fi
Kalpio, Olli Atk-suunnittelija Digipalvelut +358503003428
OPK K18.1 olli.p.kalpio@jyu.fi
Karjalainen, Aapo It-tukihenkilö Digipalvelut +358406106874
X 125 aapo.j.s.karjalainen@jyu.fi
Kastari, Ville Suunnittelija Digipalvelut +358408054002
Ag B333.1 ville.a.kastari@jyu.fi
Kauppila, Samppa Järjestelmäsuunnittelija Digipalvelut samppa.kauppila@chydenius.fi
Kinnunen, Pekka It-tukihenkilö Digipalvelut +358408054557
X 125 pekka.s.kinnunen@jyu.fi